Starbucks ve diğer kafelerde sipariş vermekte zorlananlar için

Ben uzun süre bu şeyden sıkıntı çektim. Arkadaşım Starbucks özellikle ki diğer kafeler mesela Gloria Jeans Starbucks gibi değil orada menüyü gösteren bir şey getirir garson ve siparişi masanızda alır. Ama Starbucks larda bildiğiniz gibi siparişi girişte verirsiniz alırsınız kahvenizi gidersiniz oturacağınız masaya.

Hep diyordum yahu arkadaş iyi hoş yazmışsınız menü işte orada burada var ama bunların okunuşu nasıldır? Efenim içinde ne vardır ne kadarı kahve vs. gibi şeylerden dolayı zorlanıyorduk. Örneğin ben aylarca sırf amerikano'nun telafüzü kolay diye amarikano içtim (: Hoş Starbucks da bir elemanla yarım saat muhabbet edeseniz de bunları öğrenebilirsiniz ama, dersenizki yok anam ben kool bir şekilde diğerleri gibi hemen içeceğimi söyleyip (yılların starbucks müşterisi duruşu) alıp masama gideceğim. O halde aşağıdaki resimlerden faydalanabilirsiniz.

Afiyet olsun.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

yine süper bir konuya parmak basmışsın 🙂 bir yöntem de bilenlerle gidip ne içiyosan bana da ondan söyle deyip, sipariş verirken yanında bulunmak. ama kahvenin içeriğini öğrenemezsin tabi bu yöntemle. o yüzden kullandığın görseller faydalı olmuş.

ben de havaalanında staj görüyodum starbucks ta sadece caffe latte yi dogru düzgün söyleyebiliodum inanırmısınız isimlerini yanlış söyleyip rezil olmaktan korktugum için 1 yıl caffe latte içtim ben 😃 😃 allah kahretsin 😃

sanki hepsini ezberlemek zorundaymışız gibi,ama kalkıpta bana ver işte kafana göre bişeyler ya da ver ordan bir kahve gitsin gibi birşey de garip olur açıkcası o zaman ezberleyelim .p