Kategoriler
Internet Konuk Yazar

Sosyomat ve davetiye sistemi

sosyomatBayağıdır aşırı üye artışından dolayı üye alımı durdurulan ve bunun için sunucu ekleme ve bakım çalışmaları devam eden sosyomat bu aşırı yüklenmenin önüne davetiye sistemi koyarak bir nebzede olsa geçmeyi düşünülmüş ve doğru yapmış… Şimdilik her üyeye 2 davetiye hakkı verilmiş. Eğer sosyomat‘ta bir üye olmak istiyorsanız çevrenizdekilere davetiye hakkının olduğunu sorun ama isterseniz Webrazzi sosyomatın sağladığı 500 davetiyeden biride sizin olabilir. Bence bu fırsatı kaçırmayın sosyomat'a üye olun…

Sosyomat’ta gKAANs

Eski wolkanca.com’da Sosyomat ve davetiye sistemi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sosyomat ve davetiye sistemi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Sosyomat ve davetiye sistemiiçin 5 yanıt

şahsen ben üyeyeim, çok yavaş, çok yavaş olduğundan dolayı kullanmıyordum ama şimdi hızlanmış.

ben üyeydim ama o aralar ahkam kesmekte pek beceriksizdim unuttum şifremi kaldı öyle ama bu sefer istek maili gönderdim bakalım davetiye gelicek mi?

evet yav istiyor.us koyar. o ne öyle sosyomat karmakarışık ne idüğü belirsiz oldu iyice