Kategoriler
Geyik

Şişli'deki bir dürümcünün reklam broşürü

durum Aşağıdaki yazı İstanbul Şişlide bulunan bir dürümcünün reklam broşüründe yazıyordu. Harfi harfine buraya aktarıyorum yorum sizin.

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlılarının ve genelde de Türk milletinin devamını engellemek için dış mihraklar tarafından gündeme getirilmiş şuurlu bir düzmecedir.Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturuşta götüren dev gibi babayiğit atalarımızı ve tarlada doğum yaptıktan sonra bebeğini kundaklayıp, elde orak tarlada çalışmaya devam eden Türk kadınlarını; kalori hesaplayan, hapşırınca yatağa giren, fitness ve aerobik yapançıtkırıldım tiplere dönüştürmek ve büyük Türk ırkını Çinliler, Japonlar gibi sıska, zayıf ve sağlıksız bir ırk haline getirmektir. İcabı halinde 240 kiloluk top mermisini tek başına namluya süren bir babayiğidin, kalori hesaplayan, yoğurtlu kebabı reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykırım olabilir mi?

İç yağının, kuyruk yağlarının, anamızın Vita yağının kolestrol yaptığı palavradır. Kolestrol, kebapları yedikten sonra iki şişe soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur. Sakın bu oyuna düşmeyin.

Feminizm, kadın hakları, çevre şuuru ve eşitlik adı altında Türk kızlarının akılları çelinerek, yemek yapmayı bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularını, abuk subuk yiyeceklerle yetiştirecek, damak zevki gelişmemiş,sunta kılıklı diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmişlerdir.

Ayrıca kör olası dış mihraklar, bu kızlarımıza kebap, soğan, çiğ köfte vb.Lezzetleri yiyen, bardak bardak şalgam suyu içen yiğitlerimize hanzo-kıro gibi sıfatlar takmayı öğretmişlerdir.

Ayrıca son yıllarda moda gibi gösterilmeye çalışılan Çin mutfağı diye birşey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatın,wog adı verilen bir tencerede yarı pişmiş yarı çiğ olarak hazırlanıp insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazlıktır. Sakın kanmayın, sakın yemeyin. Helal değildir!

[vesile]

Eski wolkanca.com’da Şişli'deki bir dürümcünün reklam broşürü veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Şişli'deki bir dürümcünün reklam broşürü için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

gelde hak verme, batıdan gelen herşey insan için iyi değildir. güzel görünür ama sonunda mutlaka zararı çıkar. adı üstünde emperyalizm, bundan insana hayır gelirmi. atamız bize yerli malı kullanın demiş ve bunun içinde yerli malı haftasını ilan etmiş. bu millet birgün özüne dönecek (:

ilignç tedavi yöntemleri içnde barındıran bir dürüm reklamı olmuş.sadece kendi satışlarını yükseltmek amacı güdülmeden kardeş sıfatı ile nitelendireceğimiz çiğ köfte,kebap gibi et içinde barındıran yemeklerinde haklarını aramak nitelikli hazırlanmış.bir nevi vejetaryanlara karşı bir ayaklanma hissi uyandırıyor ilk okumada…
çinlerin türklerin her sektörüne girip rekabet açısından kazançlarını baltamlamak amaçlı yazılmış milli içerikli bu reklemı hazırlayan herkese teşekkür eder…satışlarında artışlara vesile olmasını dilerim eheheheheheh 🙂

sonu izm ile biten her ne varsa, insanları gaza getirip elindeki kıymetleri almak içindir. diye düşünüyorum
amerikalılar aya giderken kızılderili amca mektup vermiş ne yazıyor diye araştırmışlar…
mektupta "bu adamlar elinizdeki toprakları almaya geliyor onlara inanmayın" yazıyormuş…
saygılarımla

merak ettim bu yazıyı kim yazmış. amerikanın ingilterenin fransanın politikalarını tam olarak nasıl yorumlar merak ettim bak şimdi 🙂

çok doğru demiş arkadaş. öyle böyle tabi ama arkadaşın bilmediği bir şey var, orda eski türk kadını sabahtan akşama kadar tarlada orak sallar, sabah 6 da uyanır hayvanına bakar, akşam çoluk çocuğa beye yemek pişirirdi… şimdikiler masa başı iş yapıyorlar diye "yorulduk" diyorlar. hazır kahvaltı, çocuk bakıcısı, hazır çorba, yemek siparişi vs derken ne iş yapıyorlar ki zaten.. erkek de öyle. enerji harcamıyor, üstüne yiyor bolca. amerikanın yarısından çoğu obez yahu. siz de yiyin sonra obez olun..

spora fitnese laf etmesin şu dürümcü baba bende spor yapıyorum vicüt oldu üçgen çıt kırıldımları 2 gün sonra pes ediyor çalışmaktan olmuşlar yag tulumu

aslında bir bakıma haklı olduğu yerlerde var tümden haksız diyemeyiz gerçekten kızlar zayıflayacağız diye sunta gibi oldu 😀 ama bu adamın amacı sanırım biraz farklı 😛

adamlar önemli bir noktaya temas etmiş türkün türkten başka dostu yok kardeşim bu yemek kültürü bile olsa 😀

çanakkalede o top mermilerini kaldıran güç çok yiyip babayigit olmasından mıdır yoksa o anki ilahi güçten midir? iş burada bence saptırılmış.

bence bunu yazan sonderece haklı ama şu noktayı atlamışlar öyle herşeyden yediğin zaman bırakın obez olmayı insan sağlığından oluyor eskilerden bahsediliyor eskiden bu kadar kirlilik varmıydı sebzeler bu kadar hormonlumuydu eski insanlar onun için çok sağlıklıydı ya şimdi havadaki oksijenden tutun içtiğimiz suya kadar herşey kirli ve sağlık sız buna kimsenin birşey dediği yok kızların bu hali sıfır beden olma hayali sizce sağlılklımıki sıfır bedene karşıyız türk kadını balık etli olur diye boşuna dememişler …

dürüm ile yarım ekmek ( hani büfeden aldımız ki büfe lafına hayranım) çok farklı dürüm yumuşacık boğazımızdan geçerken yarım ekmek jilet gibi keser.yani diyeceğim dürüm yemek istiyorum 😀

aslında kebapçı da yazılanlar kısmen doğru.pastırmayı icat eden türk ırkı olarak zaten etçil bir milletiz ve kanımızdaki kolesterol seviyesi normalin üstünde dolaşır.eğer atalarımız gibi sürekli bir atraksiyon ve hareket halinde kalmayı sürdürseydik şu an kalp ve damar hastalıklarına yakalananların sayısında bir artış olmazdı.

arkadaslar bir konuda yardima ihtiyacim var ben isvicrede dürüm isi yapiyorum piyasaya dagitiyorum daha henüz pek müsterim yok ama yinede allaha sükür. söylemek istedigim sudur bizim burda yaptigimiz dürümün tadi yok iyi güzel yuvarlak kurumuyo yirtilmiyo ama tadi yok… önerilerinize ihtiyacim var ne yapabilirim veya bildiginiz tanidiginiz iyi bir dürümcü varmi? lütfen yardimci olun bende ekmek param icin kosturuyorum… simdiden tesekkürler.