Kaç dolar edersiniz?

humsale.gif Her insanın bir değeri var mıdır? Yanıtınız “Evet,” ise kaç dolar ettiğinizi humanforsale.com sitesine gidip öğrenebilirsiniz! Sabah gazetesinin pazar ekinde yazılı bu haber şöyle; Her insanın bir değeri var mıdır? Eğer bu soruya “Evet,” yanıtını veriyorsanız, humanforsale.com adlı internet sitesinin anketine katılarak kaç dolar ettiğinizi öğrenebilirsiniz.

Bu değer, vücut yapısı, eğitim seviyesi, gelir, yaş, boy ve kilo gibi özellikler göz önüne alınarak hesaplanıyor. Ama en önemli kural, sorulara dürüstçe cevap vermek. Kimliğinizi belirtmeden ankete katılabiliyorsunuz. Şimdilik 10 milyonun üzerinde kişinin fiyatı belirlenmiş durumda. Buradan değerini merak eden çok fazla kişinin olduğu sonucunu çıkarmak mümkün.

İnternet sitesindeki sorular, üç bölüme ayrılmış durumda. İlki fiziksel faktörler. Burada yaş, boy, saç ve göz rengi, ayak numarası ve etnik özelliklerinizin yanı sıra IQ seviyeniz ve kaç dil konuştuğunuz soruluyor. İkinci bölümde hayat tarzınıza dair sorular var. Alkol ve sigara kullanıp kullanmadığınız, ne sıklıkta spor yaptığınız, kumarla olan ilişkiniz gibi… Üçüncü bölümde ise kişisel özelliklerinizi belirtmeniz isteniyor.

Yetenekleriniz, yardım kuruluşlarında çalışma isteğiniz veya hangi konulara duyarlı olduğunuz da cevaplandırmanız gereken sorular arasında.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Kaç dolar edersiniz?için 7 yanıt

eder derken bir normal eder vardır bir de ederi begenmeyip kendinizin istedigi talep ettiginiz değer vardır.burada milyondolarlar var, geçiyor.sözlükte okuduguma göre de en fazla 4 e kadar falan çıkıyor ama kim 4 milyon dolara köle olmak ister?
ya da şu gözlerimiz hani bu yazıyı okuyan gözlerimizi kaça satarız? ya da bakın böbreklerimizi kaça satarız? bu site bu yuzden değerlendirme dışı tamaman yanlış bilgi.
herkesin bir bedeli vardır sözüde yanlıştır.