Kategoriler
Hayattan

Sigara fiyatları AB standartlarında, peki ya yaşam standartları?

Dün basında yer alan haberlerde Sağlık Bakanlığı ile Maliye Bakanlığının ortak çlaışmasıyla, sigara fiyatlarının Avrupa standartlarına göre değiştirileceğini ve en ucuz sigara fiyatının 8TL olacağı yazılıydı.


Şimdi yerinde bir laf yazmak isterdim buraya fakat bunlar bena kesin terörist muamelesi yapar bu yüzden hiç yazmayayım öyle.

Şu güzelim ülke de her şey harika, herşey Avrupa standartarında da sigara, içki konusu kaldıydı onu hallediyorlar. Zaten insanların çoğu sigara ve alkol dışında keyif verici hiçbir şeyi olmayan insanlar. Hayır bir boka yarasa tamam da yaramayacak şu durumda çünkü uygulansa bile büyük ihtimalle buna bir çare bulacaktır bizim zeki zenciler. Vallahi bu kaçakçılık vs. çareler film şeridi gibi geçiyor şu an kafamdan.

Hadi geç onu da, peki kardeşim yaşam standartları, maaşlar Avrupa standartlarında mı? Bunu cevapla sen önce bakayım. Herifçiler emekli oluyor Avrupada ulan krallar gibi tatil yapıyorlar burada, bizimiler bırak tatili zor geçiniyor emekliler.

Flickr Search

Ne hallere düştük arkadaş, rakı ile balık, peynirin yan yana yazılması yasak, o yasak bu yasak. Yahu bırakın da sigara ve alkol ile zehirlenip kurtulalım sizden, yoksa bak 2012 de hepimiz gideceğiz öbür tarafa ha sen sigarayı pahalılaştırdım diye bir şey değişmeyecek yani beraber gideceğiz.

Eski wolkanca.com’da Sigara fiyatları AB standartlarında, peki ya yaşam standartları? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sigara fiyatları AB standartlarında, peki ya yaşam standartları? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.