Kategoriler
Internet

Sezonist: Yeni sezon indirim savaşçısı

İnternet dünyasında yeni bir alışveriş kavramı: Sezonist sezonist.com

Sezonist: Yeni sezon indirim savaşçısı

“Yeni sezon indirim savaşçısı” sloganıyla yola çıkan ve ünlü markaların yeni sezon ürünlerini %30’a varan idirimlerle satın alma olanağı sağlayan Sezonist, internet kullanıcılarını yeni bir alışveriş kavramı ile tanıştırıyor.

İnternette fiyat araştırma, karşılaştırma ve indirimli alışveriş yapma alışkanlığı olan internet kullanıcıları yeni bir alışveriş kavramıyla tanışıyor: Sezonist. Düzenlediği kampanyalarla üyelerine yeni sezon ürünlerini %30’a varan indirimlerle satın alma olanağı tanıyan Sezonist geliştirdiği iş modeli ile Türkiye’de ve dünyada bir ilk.

Sezonist üyeleri, mağazalarda yeni sezon ürünlerinin etiket fiyatı üzerinden kampanya oranı kadar indirim alarak, Sezonist üyesi olmayanlardan çok daha avantajlı şartlarda alışveriş yapabiliyor. İnternette bilinen diğer kampanya ve indirimli alışveriş sistemlerinden farklı olarak, Sezonist kampanyaları seri sonu veya outlet ürünlerde değil, sadece yeni sezon ürünlerinde geçerli oluyor. Üstelik üyeler, giysi ve ayakkabı gibi alışverişlerinde görerek ve deneyerek alışveriş yapmanın keyfinden de mahrum olmuyor. Sezonist kampanyalarından yararlanmak için, ilgili kampanyanın indirim kuponu (SezonKupon) 1 TL’ye satın alınıyor ancak diğer sistemlerden farklı olarak, Sezonist kampanyaları sadece 1 kişi kupon satın alsa bile gerçekleşiyor. Sezonist üyesi olmak ve kampanyalardan yararlanmak için kredi kartı gerekmiyor, SezonKupon bedeli cep telefonu aracılığıyla ödeniyor.

www.sezonist.com adresinden ulaşılabilen Sezonist’e üye olmak için özel davetiye gerekmiyor. Arkadaşlarını davet ederek Sezonist’e üye olmasını sağlayan üyeler ise, SezonKupon alırken kullanabilen sanal para kazanıyor.

Kısaca Sezonist nasıl çalışır?
1.Sezonist, ünlü markalarla anlaşarak üyeleri için indirim kampanyaları düzenler.
2.Kampanyalar www.sezonist.com üzerinden ve e-posta ile üyelere duyurulur.
3.Kampanya kuponları (SezonKupon) sınırlı bir süre içinde (fırsat süresi) satışa sunulur.
4.Kampanyadan yararlanmak isteyen üyeler, fırsat süresi içinde cep telefonundan 1 TL ödeyerek, o kampanyanın SezonKupon’unu satın alır.
5.Üyeler, kampanya süresi içinde mağazaya giderek kampanyalı ürünlerden beğendiğini alır.
6.Kasada SezonKupon’u olduğunu söyleyerek indirimden yararlanır

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Sezonist: Yeni sezon indirim savaşçısı başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.