Kategoriler
Ivır zıvır

Sevgilim annem

Dün öğlen yemeğinde Kıbrıs'da okuyan ve tatillerini geçirmek için memleketlerine dönerken İstanbul'a uğrayıp benle öğle yemeği yiyen Emrah, Sezgin, Hüsnü(technofeed.net) ve Mustafa ile buluşmak için Taksim dolmuşuna bindim. Dolmuşta aklıma annem geldi, galiba ön koltuktaki teyze yüzünden oldu bu. Annem gelince hemen ardından tarhana çorbasının dumanı tüttü burnuma ve telefonu alıp annemi aradım. -Annem ne zaman tarhana çorbası yapacaksın, yapınca beni ara, dedim.

Dolmuşta ön koltuktaki teyze ben annemle telefonda konuşurken gülümsedi, belli ki onun da bu yaşlarda bir oğlu vardı. Hoş bir andı.

İstiklal caddesindeki Sumat İskender isimli restroantda yemeklerimizi yedik, sohbet ettik. Öğleden sonra arkadaşlar memleketlerine doğru yola çıktılar ben de işime döndüm.

iskender

Bugün anadolu yakasındayım öğleden sonra, akşama kadar oradayım yarın da etohum'a katılacağım, etohum'a bir sürü kişi davet ettim.

29 Ocak ayar verme gününde ayarın ayarını veren Başbakanımıza şükranlar, Buna en çok sevinen belki yurtdışında, Avrupada yaşayan, çalışan Türk vatandaşları olmuştur, bizim böyle liderlere ihtiyacımız var, bizim Atatürk’ün ne mutlu Türküm diyene sözünün altını çizen liderlere ihtiyacımız var.

Eski wolkanca.com’da Sevgilim annem veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Sevgilim annem için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.