Kategoriler
Konuk Yazar Kültür sanat

Serdar ortaç'la "nefes" nefese kalacağız

Pop müzikte söz ve bestede Sezen Aksudan sonra en çok sevdiğim Serdar Ortaç bu yaz "NEFES" kesecek gibi. Serdar Ortaç, birbirinden güzel 16 yeni şarkı ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor, Türkiye'nin en başarılı aranjörlerinin emek harcadığı ve kayıtları Londra dahil olmak üzere 5 ayrı stüdyoda gerçekleşen albüm, 500.000 dolarlık bütçesi ile, sezonun en pahalı albümü özelliğini de taşıyor.

Albümde ayrıca, Belçika da yaşayan gururumuz, güzel şarkıcı Hadise'nin Serdar'la birlikte seslendirdiği, "Düşman" ve Türkiye'nin ilk bayan Rapçisi "Sultana"nın rap yaptığı "Ayrı Gitme" isimli şarkılar yer alıyor.

Grafik tasarımı ve fotograf çekimlerini Nihat Odabaşı'nın gerçekleştirdiği albüm de, Raghav, Beyonce, J-Lo gibi ünlülerin çalıştığı ingiliz aranjör Mushtag Omar'ın bir şarkısıda bulunuyor.

Emre Grafson müzik şirketi tarafından, ilk baskısı, 500.000 adet basılarak piyasaya çıkacak olan yapım, içinde bulunduğumuz korsanla mücadele mevsiminde bile, arşivlik şarkıları ile döneme damgasını vurmaya hazırlanıyor.

serdar ortaç - nefes

Hemen hemen hepsini dinledim yine harika serdarcım!!

Albümdeki Eserler

 1. Şeytan
 2. Heyecan
 3. Düşman
 4. Bataklık
 5. Ayrı Gitme
 6. Ayrılmam
 7. Nefes
 8. Bu Da Geçer
 9. Hadi Çal
 10. Darmadağın
 11. Çık Git
 12. Gram
 13. **** İhtişam
 14. Sana Değmez
 15. Başıma Bela
 16. Yokluğunda

Eski wolkanca.com’da Serdar ortaç'la "nefes" nefese kalacağız veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Serdar ortaç'la "nefes" nefese kalacağız için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

evet bende dinledim çok güzel,yazın dinlenecek şarkılar arasında.

her yerde o çalıyor valla bravo iyi çıkış yaptı.
bide doğru adamlara doğru şarkı verse.
yalınayaklara kadar düşmesin artık..

şarkılarını herzaman beğeniyordum senida cok seviyorum..

zaten serdar ortaçin hangi şarkisi kötu-ki? hakatan bravo serdar ortaç dunyada tek ve birtanedir

ya yemin ederimki süper yine herzamanki gibi mükkemelsin aşkimm bitanem yaşama sebebim genç liderim seni çok seviyorum ve elazığa bekliyorum seni çook seviyorumm…