SEO yarışmasında ilk 10 dayım

www.r10.net küresel ısınmaya hayır SEO yarışması arama sonuçlarında şu anda blogum ilk 10 içinde görünüyor. Galiba ben bu işi biliyorum. Bu yılın sonunda sonuçlanacak yarışmada henüz bir şey söylemek için çok erken, o zamana kadar çok fazla değişiklikler yaşanabilir. Sonlara doğru büyük kızışmalar yaşanacaktır, özellikle son ay içinde büyük değişimler olmasını bekliyorum. Ne olursa olsun bu SEO yarışmasını ilk 10 da bitirmem benim için başarı olacaktır. Katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar sitelerine şu bağlantıyı www.r10.net küresel ısınmaya hayır SEO yarışması olarak verebilirler.

Son bir ay içinde bu konuda yoğun çalışmalara girebilirim, şu an için fazla atraksiyona ve kasmaya gerenk yok diye düşünüyorum. yine de bu yazıyı yazarken Google örümceklerini düşünmeden edemedim. Ben SEO hastasıyım galiba sokakta yürükken bile aklıma geliyor. bu arada tabi evden eve nakliyat mevzusu ile de ilgileniyorum bu siteyi ilk 10 a sokar sokmaz bir nakliyeciye kiraya vereceğim.
Hayırlısı. Bu zamanda para kazanmak gerçekten çok zor. Artık çok çalışarak çok para kazanma devri tarih oldu gibi görünüyor, artık bilgini ve yeteneklerini ne kadar verimli, ne kadar akıllıca kullanırsan o kadar çok kazanıyorsun. Hadi bakalım kolay gelsin Bir acaip zor yarış Bana ne aman ben anlamam Pek hesaplı ince iş, demiş Sezen ablamız. İyi de demiş.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

SEO yarışmasında ilk 10 dayımiçin 13 yanıt

ayıptır sorması meslek ne wolkan?
pc basından para kazanıyon?
ters sormamısımdır umarın google de ne arasam wolkanca cıkıyor 😯 da ondan sordum

evet sıralama sürekli değişebiliyor. ilk 3. de olmam sevindirici. aralık ayına kadar çok şey değişir. sanıyorum ilk 10. olmama %100 görünüyor. fakat ilk 3 için konuşmam erken olur. zamanla göreceğiz. yarışamnın bitimine üç hafta kala akla kara belli olur.