Kategoriler
Ivır zıvır

SEOyarışmasında ilk 10 dayım

www.r10.net küresel ısınmaya hayır SEO yarışması arama sonuçlarında şu anda blogum ilk 10 içinde görünüyor. Galiba ben bu işi biliyorum. Bu yılın sonunda sonuçlanacak yarışmada henüz bir şey söylemek için çok erken, o zamana kadar çok fazla değişiklikler yaşanabilir. Sonlara doğru büyük kızışmalar yaşanacaktır, özellikle son ay içinde büyük değişimler olmasını bekliyorum. Ne olursa olsun bu SEO yarışmasını ilk 10 da bitirmem benim için başarı olacaktır. Katkıda bulunmak isteyen arkadaşlar sitelerine şu bağlantıyı www.r10.net küresel ısınmaya hayır SEO yarışması olarak verebilirler.

Son bir ay içinde bu konuda yoğun çalışmalara girebilirim, şu an için fazla atraksiyona ve kasmaya gerenk yok diye düşünüyorum. yine de bu yazıyı yazarken Google örümceklerini düşünmeden edemedim. Ben SEO hastasıyım galiba sokakta yürükken bile aklıma geliyor. bu arada tabi evden eve nakliyat mevzusu ile de ilgileniyorum bu siteyi ilk 10 a sokar sokmaz bir nakliyeciye kiraya vereceğim.
Hayırlısı. Bu zamanda para kazanmak gerçekten çok zor. Artık çok çalışarak çok para kazanma devri tarih oldu gibi görünüyor, artık bilgini ve yeteneklerini ne kadar verimli, ne kadar akıllıca kullanırsan o kadar çok kazanıyorsun. Hadi bakalım kolay gelsin Bir acaip zor yarış Bana ne aman ben anlamam Pek hesaplı ince iş, demiş Sezen ablamız. İyi de demiş.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

SEOyarışmasında ilk 10 dayım başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

SEOyarışmasında ilk 10 dayımiçin 13 yanıt

merhaba abi hemen veriyorum hatta su an itibariyle bloguma yerleştirdim hadi hayırlısı umarım iyi dereceler alırsın

ayıptır sorması meslek ne wolkan?
pc basından para kazanıyon?
ters sormamısımdır umarın google de ne arasam wolkanca cıkıyor 😯 da ondan sordum

wolkanca için hayırlısı olsun arkadaşlar…kazansın da küresel soğuma başlasın artık 😈

wolkanca nın sitesi 28.sirada gözüküyo bende..demekki sonuçlar anlık değişiyo..

mert ben senden umutluyum pr ler sağlam sen de benim öyle bir durmum yok ama bakalım en azından ilk 10 hadi olmadı ilk 20 diyorum.

benide bir anda 10-20 sıra geri attı. geçiken pr güncellemelerine veriyorum 😀 umarım düzelir geri…

ehee benden de tam destek çünkü wolkancanın blogu bana çok yardımcı oldu umarım benm de ona ufak bir katkım olur 🙂

bendende tam destek dicem ama 1pr değerli bir sitenin katkısı ne olur onu bilemem sonuna kadar destekcisiyim 😉

bende 3. sırada olarak görünüyorsun, yani ilk sayfanın 3. sırasında. 😉

evet sıralama sürekli değişebiliyor. ilk 3. de olmam sevindirici. aralık ayına kadar çok şey değişir. sanıyorum ilk 10. olmama %100 görünüyor. fakat ilk 3 için konuşmam erken olur. zamanla göreceğiz. yarışamnın bitimine üç hafta kala akla kara belli olur.