Sen olsaydın öper miydin?

Mariachi LogoAteşli Latin Mariachi soruyor: “Sen olsaydın öper miydin?

Türkiye nin ilk agav ve limon aromalı birası Mariachi, sinema reklam filmi ve “Ben Olsaydım Öperdim” viral uygulaması ile herkesi tutkulu ve ateşli Latin dünyasının içerisine çekiyor.

Eğlence dünyasının ve gece hayatının vazgeçilmez tadı Mariachi, özgür ve süprizlerle dolu kapısını www.benolsaydimoperdim.com ile tutku arayanlara açıyor.

Sinema salonları ve internette gösterilen Mariachi'nin reklam filmi, izleyenleri www.benolsaydimoperdim.com internet sitesine davet ediyor. Sitede Mariachi nin “Latin güzeli” olmak isteyenler ya da onu öpmek isteyen “şanslı beyler” resimlerini yükleyerek bu tutkulu dünyaya ışınlanıyor, filmin içerisinde üç boyutlu olarak yer alıyor.

Mariachi nin Türkiye’de bir ilk olacak bu 3 boyutlu web tabanlı viral uygulaması ile hayat biraz daha renkleniyor. Bu eğlenceli dünyaya girmek için yapman gereken tek şey www.benolsaydimoperdim.com'a tıklayıp resmini yüklemek, daha sonra da Latin ateşiyle yanıp kül oluşunu arkadaşlarına göndererek herkese ilan etmek.

Ne dersin? Sen olsaydın Öper Miydin?
Orada olsaydım ben de öperdim diyorsan, durma! Sen de tıkla, sen de öp:
www.benolsaydimoperdim.com
Be Flavoured… Mariachi…

Mariachi_3

Mariachi_2

Mariachi_1

Mariachi Black güzel 🙂 Webrazzi partisinde içememiştim aynı gün Beşiktaş'ın şampiyonluk kutlaması vardı trafik yüzünden, ben gelince bitmişti onlar.
www.mariachi.com.tr

Aşağıdaki de videosu;

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.