Kategoriler
Hayattan

Osman Yağmurdereli vefat etti

osman yağmurdereliSon yıllarda politikaya da atılan, tonton yapımcı çok sevgili Osman Yağmurdereli 1 ağustos 02:20 sularında hayata gözlerini yumdu, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz.

Biz onu türkü söyleyişile, gülüşüyle, Mehmet Aslantuğu ile çevirdiği diziyle hatırlayacağız, keşke meclise girmeseymiş daha çok seveni olacakmış desek de ekşi sözlük yazarları kadar da acımasız değiliz; [via]

WOLKANCA

Konuk Yazar

Osman Yağmurdereli vefat etti başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Osman Yağmurdereli vefat ettiiçin 3 yanıt

şarkı söylemeyi de yapımcılığı da milletvekilliğini de en güzeliyle en harikasıyla başaran tatlı ve tonton osman abimizin aramızdan ayrılması ani oldu. hayatını dinlerken gözlerim doldu. ben yaşıcam ve kanserden ölmicem demesi gerçekten onun hayata ne kadar bağlı oldugunu gösteriyor. allah rahmet eylesin.

ailesi ve yakınlarına allah sabır versin.eksisözlük ve internethaber böle yorumlara izin verdiği için utanmalılar. kim olursa olsun vefat eden arkasından böle konusulmaz böle cümleler kurulmaz.

1.5 yıl kadar önce tanışmıştım rahmetli ile, uzun uzun konuştuk. söylediklerini asla unutamayacağım. kendisine allah' tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyorum. ekşi sözlük ise kendi adına yakışmayan yanlış seçimler itibariyle aldığı yazarlar böylesine hayat dolu bir insanın hakkında daha ne olduğunu bilmeden yazıyorlar, yazık. yapımcı, milletvekili olmuş olabilir ama en azından diğerleri gibi sömürmedi, sömürtmedi sizde biliyorsunuz ki güneş balçıkla sıvanmaz.