Kategoriler
Geyik Gündem Ivır zıvır

Seks yapmakta üçüncüyüz

Ereksiyon ilacı Viagra'nın üreticisi Pfizer tarafından yapılan bir çalışmaya göre, Brezilyalılar ayda ortalama 7.9 kezle birinci, Fransızlar 7.7 kezle ikinci ve Türkler ayda 7.4 kezle üçüncü sırada geliyor. AFP'nin Hong Kong mahreçli haberine göre bu işi ayda 3.55 kez yapan Hong Kong'lular sonuncu. Dünya ortalaması olan 6.48 kezin yaklaşık yarısı kadar sıklıkla seks yapan Hong Kongluların belki de seksten çok az tatmin duydukları için az yapıyor olabilecekleri belirtiliyor.

Seksten en az tatmin alan üçüncü ülke olan Hong Kong, buna rağmen İtalyanlar'dan bile daha fazla zevk aldıklarını söylüyorlar. İtalyanlar bu listede en alttaki Korelilerin bir üstünde. Hong Kong'da seksten çok çalışmaya ilgi duyuluyor. Doktorlar, Hong Kongluların, seks yetenekleri iyi olduğu halde bu yüzden daha az seks yaptıklarını söylüyorlar.

Eski wolkanca.com’da Seks yapmakta üçüncüyüz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Seks yapmakta üçüncüyüz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Seks yapmakta üçüncüyüziçin 6 yanıt

aslında birinci olmalıydık bizimkilerin işi gücü yok habire hölülü hülülü yapıyo tembellik çok bizde honkonglularıda bozarız biz buralara bir uğraslar 😏

ya allah allah bir yanlışlık var bence neden bizim 1. olmamız gerekiyordu aklı şeyinde bir millet olarak hayret yani 😀

hakkımızı yemişler hakkımızı yiyenler gelsin benimkini yesin

ciddiyim hangi ülkede 10 çocuklu aile var biz çalışkan bir milletiz nereye gittiysek iz bırakmişizdır hemde ne iz