Kategoriler
Medya

SDN Teknosa Magazin 19. sayı SEO Yazıları

Shiftdelete.net’in Teknosa katkılarıyla hazırladığı Teknoloji dergisi SDN Teknosa Magazin’de son sayı 19 da, SEO Yazıları bölümünde yazdığım konu; Google Webmaster Tools’daki yeni araç Yazar İstatistikleri. Yine aynı sayıda köşe yazımda SEO işi ve internet ile ilgili bir ahkam daha kestim.

20. sayıda aynı şekilde SEO Yazıları bölümünde SEO Tool’lar konusunu işledim ve köşe yazımda da internet üzerine bir ahkam daha kestim.

Web siteniz varsa ve ilgiliyseniz bakınız, SEO çalışmasını hâlâ iki meta etiketi yazmak olarak biliyorsanız bence gözünüzü kırpmadan sürekli bakın.

Google spam savaşçıcı Matt Cutss yeni sürprizlerim var demiş, iyi adam olun webspam(spam e-postalar ile bunun bir alakası yok) yapmayın demiş.

Messi ayağının ayarını …

Cüneyt Özdemir metrobüs işine girecekmiş, metrobüsün tanesi 1milyonmuş. Vatan Şaşmaz’ın oynadığı tanıtım filmi yeniden çekilecekmiş, Cüneyt Özdemir ben de oynarım ama gerçekçi çekerseniz öyle oynarım demiş, fordlu mordlu.

Vehbi özel bir NAH yapıp göndermiş:

vehbi nah

Size bir tüyo; bir arama teriminde Google arama sonuçlarında “gerçekten” doğru sıralamayı istiyorsanız bence mobil aramayı kulanın, “Muhteşem yüzyıl” elbette bunu Google hesabınızdan çıkış yapmış veya gizli bir tarayıcı penceresi ile yaparsanız daha bir makbuldür.

Laptopun ekranı 6 ay 10 gündür kırık. Parasızlıktan yaptıramadım inanın iPad ile yatakta yazı yazmak çok zor oluyor, laptop ile ne güzel istediğim yerden daha kolay yazıyordum, laptop laptopluğunu unuttu masa üstü sanıyor kendini.

Hatam varsa s2tiredin takmayın kafanıza.

Yorumlara spman yapmayın delikanlı gibi şu konuk yazar kısmından ekleyin ne ekleyecekseniz.

Yüzme bilmiyorsan ne işin var ağaçta.