Kategoriler
Medya

Şampiyon beşiktaş

Türkiye süper liginde 2008-2009 sezonununda şampiyonluğu kazanan Beşkitaş oldu, ben Galatasarlı olarak çok sevindim. Mustafa Denizli sezon başladıktan sonra Ertuğrul Sağlam’dan takımı devir almasına karşın çok iyi bir takım sürdü sahaya. Mustafa Denizli Türkiye süper liginde 3 ayrı takımı şampiyon yapan ilk teknik adam ünvanını da kazanmış oldu bu şampiyonlukla beraber.

beşiktaş 2009

Şampiyonluk günü ben Taksim’deydim, o gece muhteşem bir kutlama oldu ve aynı gece Webrazzi’nin de bir partisi vardı kutlamaları zarzor aşıp oraya da katılmıştım.

Bir çok Sivas’lı arkadaşım vardı onların hiç biri Sivas’ın şampiyonluğunu istemiyordu bu da garipti, ben de kesinlikle Beşiktaş’ın şampiyon olamsını isteyenlerdendim ne mutlu ki Beşiktaş şampiyonluğu kucakladı. Önümüzdeki sezon inşallah Galatasaray muhteşem bir çıkış yaparak önce Avrupa’da sonra Türkiye’de başarıları yakalar.

Bence bu sezonun adamı Mustafa Denizli oldu, ayrıca şu Ahmet Çakar’la Yıldırım Demirören arasındaki diyaloga çok üzüldüm, Ahmet Çakar bence çok yanlış yaptı. Televizyonlara çıkıp eleştirmenlik maskesiyle reyting alma çalışmaları yüzünden biz gerçek futbol sever insanları futboldan soğutuyorlar bunlar, bu tür adamları futbolda istemiyorum ben, televizyonlara çıkabilirler o beni ilgilendirmez kanalı değiştiririm ama komedi şovlarına filan çıksınlar mesela.