Kategoriler
Gündem

Şampiyon Galatasaray

Galatasaray zaten eski sitemde şampiyondu gençler, rahat olun. Şampiyonu belirleyen o abilerin yeni icadı Süper Final dalgasına bu farkla girmek bir işe yaramıyor olsa bile, Galatasaray en yakın rakibi Fenerbahçe’ye 9, Trabzon’a 21 ve Beşiktaş’a 22 puan farkla normal lig Super Lig’i bitirdi.

Kategoriler
Medya

Beşiktaş teknik direktörü Bernd Schuster oldu

Beşiktaş’ın yeni teknik direktörü bugün açıklandı. Beşiktaş, Alman teknik direktör Bernd Schuster ile 2 yıllığına anlaşmış. Bernd Schuster hakkında Bernd Schuster (22 Aralık 1959 Augsburg) Batı Almanya’da doğmuştur. Fabio Capello’nun görevine son verilmesinden sonra Başkan Ramon Calderon onu takımın başına getirmiştir. Ayrıca eski bir futbolcudur. Daha önce Real Madrid, FC Barcelona, 1. FC Köln, Atletico […]

Kategoriler
Medya

Bursaspor tarih yazdı

Bursaspor 2009-2010 sezonunda tarihinde ilk defa Turkcell Süper Lig şampiyonluğunu kazanarak, dört büyükler dışında Lig Şampiyonluğunu kazanan ilk kulüp olmuştur. Türkiye’nin 5. büyük takımı Bursaspor, Bursa’yı, Ertuğrul Sağlam’ı, İbrahim Yazıcı’yı tebrik ederim, Teksas (taraftar grubu)’a da selamlar.

Kategoriler
Medya

Şampiyon beşiktaş

Türkiye süper liginde 2008-2009 sezonununda şampiyonluğu kazanan Beşkitaş oldu, ben Galatasarlı olarak çok sevindim. Mustafa Denizli sezon başladıktan sonra Ertuğrul Sağlam’dan takımı devir almasına karşın çok iyi bir takım sürdü sahaya. Mustafa Denizli Türkiye süper liginde 3 ayrı takımı şampiyon yapan ilk teknik adam ünvanını da kazanmış oldu bu şampiyonlukla beraber.

Kategoriler
Medya

Türkiye’nin en fanatik taraftar grubu

Futbol müsabakalardaki güvenlik organizasyonlarının tartışıldığı ve 3-4 Ocak tarihleri arasında Antalya’da Türkiye Futbol Federasyonu tarafından ikincisi düzenlenecek olan “Çözüme Doğru II” semineri öncesi Emniyet Genel Müdrülüğü Güvenlik Daire Başkanlığı tarafından bir rapor hazırlamış. Rapora göre Türkiye’nin en fanatik taraftarı Beşiktaş’ta. Beşiktaş’ı Bursaspor, Ankaragücü, Galatasaray, Göztepe, Karşıyaka, Diyarbakırspor, Mardinspor, Fenerbahçe gibi takımlar takip ediyor. Türkiye Futbol […]

Kategoriler
Gündem

Çarşı Kapanıyor mu?

Aslında kapanıyor mu değil kapandı.! Kapanmasını gönlüm hiç istemiyor. Nedenini araştırayım dedim her kafadan bir ses çıkmış. Galiba Beşiktaş’ın önüne geçtiği iddiaları ağır bastı. Alen Markanyan Grubun kendisini fesh ettiğini açıkladı. Sitelerinde de şu yazıyı yayınladı: