Kategoriler
Konuk Yazar

Polyanna Psikopat Olursa!

Polyanna piskopat olursa

Eğer ilginizi çekmişse televizyonlarda Polyanna'nın olduğu çizgi filmlere yer verilmiyor artık. Neden diye sordunuzmu acaba kendinize? Hala sormadıysanız bir durun düşünün bu kıza noldu ki artık onu göremiyoruz .

Bilindiği üzere Polyanna hastalık derecesinde iyilik timsali bir kızımızdır. Ancak yakın arkadaşı olan Heidi yi Alpler deki evinde ziyarete gitti ve orada her ne olduysa karakteristik ve ruhsal özelliklerinde bir takım değişiklişler meydana geldi.Bunu sizlerle paylaşırken şu anda inanın içimde fırtınalar kopyor fakat yapacak birşey yok sizlerin de gerçeklerden haberdar olmanız gerek. O halde başlıyoruz.

Heidi ile Polyanna arasında uzun yıllar süren arkadaşlıkları Heidinin dedesinin illaki Alplerde ki eve taşınıcaz inadı yüzünden ne yazık ki son buldu üstüne üstük Heidi nin Peter le tanışmasından sonra Polyannayı iyice boşlaması ve artık mektup yazmaması, Polyannayı çıldırtan son şey olmuştu. Kendi kendine hep şunları söylüyordu; yav ben çevremde sevilen bir simayım, bugüne kadar billeti mutlu edicem diye yapmadığım şaklabanlık kalmadı ama gel gör kimse bizi sallamıyo ama. İşte kendi kendine sürekli bunları tekrarladıkça içindeki kötü taraf git gide ortaya çıkmaya başlıyor Polyanna'nın ve artık intikam duygusunun ne olduğunu anlamaya başlıyor.

Polyanna kafasında kurduğu günlerce düşündüğü şeyi yapmak için yola çıkıyor.1 ay kadar süren yolculuktan sonra Heidi nin evini eliyle koymuş gibi bulmuştu ve planını uygulaması için tek birşey kalmıştı o da; Heidi ve Peter i bir arada yakalayabilmekti.

Derin bir nefes aldı ve yüzüne derin bir hasret yaşarmışçasına bir ifade takınarak kapıyı çaldı 3 kere tık tık tık…

Kapı açıldı … Sesi o kadar ürkütücüydü ki istediği sahne tamammen buydu . Heidi'nin dedesi Polyannayı karşısında görünce çok şaşırdı ve sarılmak için bir hamlede bulunduğunda; Polyanna nın garip tepksi ile karşılaştı dede.Afallamıştı ve olduğu herde dondu kaldı Polyanna çantasında çıkardığı bıçağı etrafa savuruyordu çünkü gördüğü sahne iyice çıldırtmıştı

Sahne aynen şöyleydi : Yemek masasında bir kuş sütü eksik ve Peter evin oğlu misali yayılmış ohh götürüyo yemekleri Heidi geyşa olmuş hizmet halinde işte onu çıldırtan görüntü.Bir an bile düşünmeden bıçağı Peter in karnına geçiriyor soruyor neden ?! Sonra dönüyor dede ye yine aynı şekilde ona da geçiriyor ve aynı soru neden?!

Ve en son gücüyle Heidi ye döndü ve dedi ki; Heidi sen benim bacımdın,kardeşimdin seninle neler paylaştık,yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmezdi ama ne oldu da sen bunu bana yaptın neden benii unuttun bu kadarmıydı olayımız senle.Kızım sen istesen ben sana canımı verirdim be.Ama sen bana yanlış yaptın yanlış dedi ve Heidi yi tam kalbinden 25 kez bıçakladı.

Bu yazıdan ders mers çıkartmıyoruz.Herşey ortada kız kafayı yemiş işte manyyak ve ne yazık ki şu anda Kindom Hospital da tedavi görüyor! (staphan King'e kaydık bir anda )

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Polyanna Psikopat Olursa!için 11 yanıt

ya iyi de heidi diyorsun onun çizgi filmi verildi ki 1 sene bile geçmedi üzerinden hangi kanaldı unuttum ama 6 ay önce filan tüm bölümleri verildi hatta 1 günde 2-3 bölümü birden verildi ki heidi nin çizgi filmi bile biçok yerde satılıyor bende almıştım 1 ay önce filan 😶

yani veriliyor heidi
yukarıdaki haber yalandır 😀

serapcım zaten mevzu bahis olan heidi değil.polyanna!!! heidi nin çizgileri verilir onlar eski anısına yaynlıyorlar hatta. ben hayatımda yalan haber yazmadım yazmamda 😀

lan artvinliyim adım kürşat
alemin kralı benim. psikopatın allahıyım.yerim mekanım belli.harcamaya götü olan gelsin.kendimi doğramaktan bıktım birazda başkalarına neşter çekmek istiyorum zaten benim içinde değişiklik olur.
🙂

artivin güzel bir ilimiz valla orada yediğiniz kebabı bide o boğa güreşlerini başka yerde bulamazsınız. sen biraz çık dolaş biara istanbula gel rahatlarsın 😀 rahatlatırlar seni burada.

yaa sevmek ölmekten de betermiş bea kızlar bunu anımsatır bana kankiler benim adım manyak tanımayanlar tanısın m-a-n-y-a-k
aklı olan sevmesin yada sevipte aşık olmasın seven çekermi? bizde çekiyoruz ………. yazar= manyak aşık

s. a. benim adım ( manyak) bu sözler sevipte sevilmeyenlere gelsin ….. ((((seven çekermi? bizde çekiyoruz batıkent gençlik)))) ///// ya sev ya terket////// bence aşık olmayın yada aşık olup sevmeyin bu devirde kızlara güven olmaz kalbim seni unutacak kadar hainse ellerim onu parçalayacak kadar asidir.. ((((((( git ardına bakma ben sensizde yaşarım sen sakın karşıma çıkma çıkarsan seni yakarım yaşatmam senin hep azrailin olurum)))))) ((((((( batıkent gençlik (((((((( aşıkların mekanı ))))))

ben polyanna'yı hiç sevmem aslında ama bu yaptığını tebrik ettim bıravo. en son kendimi cam macunu zannettiğimde hastaneye gitmiştim o zaman gördüm. bu kötü hal ona daha çok yakışıyo.artık seni sevmeye başladım poly.

heh şöle yaa.. valla polyanna yı bende sevmem iyilik timsali yavşaklar heidi biraz bozulmuş am asıl olan polyanna'nın iyilik çizgisinden bir anda sıyrılıp seri katil olması çok güzel.taktir ettim ne gereği var bu kadar iyi olmaya godumun memlektinde isviçre alplerinin havasından mıdır suyundanmıdır bilmem bunların hepsi böyle 😀