Kategoriler
Geyik

İnsanın adı çıkacağına canı çıksın

Canı çıksa da adı çıkmıyor.

1 michael jackson

2 michael jackson

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

İnsanın adı çıkacağına canı çıksın başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

günahtır be, ölü adamın arkasında sırf mizah olsun diye yaptıkları şeye bak…

espri zeka ister. zeka olmadan mizaha girerse insan böyle aptalca şeyler çiziktirir. michael jackson pedofil değildi. eğer internette ''was michael jackson framed ?'' cümlesini ararsanız ve aphrodite jones'un the michael jackson conspiracy kitabını okursanız ne kadar pis bir oyuna kurban gittiğini göreceksiniz. bu arada aphrodite jones michael'in suçlu olduğuna inanarak araştırmasına başlayıp, yanıldığını görünce bu kitabı yazdı. bilginize… lara…

tam anlamıyla igrençsiniz azcık saygınız olsun bee güzel şeyler çıkar diye tıkladık neyle karşılaştık umarım bunları yapanların da karikatürleri böyle çizilir

😀 😀 gülüyorum sadece gülüyorum… ama karikatürlere değil.bunları yapanlara gülüyorum…michael'ın en büyük hayranlarından biririyim ve bunu yapan her kimse şunu unutmasın:bunun hesabı sorulacaktır….

insanlarla dalga geçmeyi mizah zannedenleri bir mj fanı olarak değil sıradan bir vatandaş olarak kınıyorum.
hele de konu ölmüş bir insansa çok sinirleniyorum.
ve bu ölmüş insan michael jackson sa ağzımı bozmamak için kendimi zor tutuyorum.

şu adamı artık rahat bırakın!

!! leave him alone !!

gereksiz insanların gereksiz uğraşlarının ürünü …benda yakında böylelerinin gerçekten insan olup olmadığını araştırmaya başlıyacağım…

mj_hnd ve diğerleri

arkadaşlar tamam hayransınız merhuma diye tepkili olabilirsiniz fakat burada kimseyi karalamamış ki çizer sadece onun üzerinedn bir mesajı vermiş çiziminde. <strong style="color:red;">burada kimsenin kimseyi karaladığı yok açıkçası sadece o sizin falzaca olan alınganlığınız bu adam haşa peygamber filan da değil.

mj_hnd yazdığın son paragrafı da aynen sana iade ediyorum git doktora görün algı bozukluğunu tamir ettir veya başka müzik parçaları da dinle.

şu eklediğiniz,iğrenç şeylere birileri harcadıkları boşa giden zahmetin ve hayal gücünün sadece zahmet kısmını kullanarak;
michael jackson gibi harika bir babayı, melek sesli bir yorumcuyu, muhteşem yetenekli bir dansçıyı, sadık bir dostu ve en önemlisi gerçek bir insanı karalamak yerine, sağlam kaynaklardan onun başarılar ve başarıların karalanmaya çalışıldığı ihanetlerle, sosyal projeler ve yardımlarla dolu hayat hikayesini okuyarak, gereksiz işlerle dolu beynie kültürel bir katkı sağlamış olurlardı.

onlara verilen çizim yeteneğini amaçsız ve boş işlere kullanmak yerine dalga geçtikleri michael'dan insanlık öğrensinler…

aynı sözler, bu yaratıkların elinden çıkma saçma ürünleri, uğraşıp da sitesine ekleyen kişicik için de geçerlidir.

ne kadar boş insanlarsınız siz ya,sizin kafanızı*,cahil küçük varlıklar,hayatta bir halt olamadığınız için sizden çok üst yerlerdekilere saldırıyorsunuz.sözlerin için sanada teşekkür ederim mj_hnd

bahsettiğimiz kişi michael jackson.bir çocuk tacizcisi değil.yayımladığınız bu iki karikatürün de verdiği mesaj michael'ın çocuk tacizcisi olduğu yönündedir.

mesajınızda merhum diye hitab ettiğiniz üstadın hayranı olduğumuz doğru.fakat onun hayranı olmasaydım da bu savunuyu yapardım. çünkü bir insana iftira atmak kolaydır ama bir insanın iftiradan sıyrılması kolay değildir.hele de ünlüyseniz.michael bu iftiradan sıyrılmak için ne çabalar sarfetti. ne acılar yaşadı.insanlar şimdi tam michael'ın düzgün biri olduğunu öğrenme hevesine girmişken siz bu tacizci imajı çizen paylaşımınızla insanlara yanlış lanse etmektesiniz. bu bakımdan tepkili olmamız çok normal.

verdiği mesajı michael'ın çocuk tacizcisi olduğu yönünde olan bu çizimlerde bir karalama olmadığını iddia ediyorsunuz.yani bu tezinize göre masum birine çocuk tacizcisi damgası vurmak gayet masumane olmalı. ben de bu görüşte olan birine insanlık öğrenmeleri için tavsiye etme güdüsünde bulunabilirim demektir.

ayrıca bizim michael'ı peygamber gibi gördüğümüz falan da yok. bizpeygamberimizden gördüklerimizi biliriz.peygamber efendimiz de insanlara iftira atmanın affedilmez bir suç olduğunu söyler. siz de michael'a tacizci iftirasında bulunan bu karikatürü paylaşarak bu iftiraya ortaklık etmiş oluyorsunuz.

son olarak, yazdığım son paragrafı bana iade etmişsiniz.bana yorduğunuz algı bgozukluğu sizde olmalıki yazdığım paragrafta geçen sivri eleştirinin tümünü sahiplenip,yine bize yorduğunuz alınganlığın alasını yapmışsınız.dolayısıyla ben algı bozukluğu çeken biri değilim allah'a şükür.fakat takdir-i ilahi ki algı bozukluğu çekenlerle uğraşmak zorundayım.dolayısıyla problemli şahısların tavsiyelerine kalmadım.dinlediğim müziği size de tavsiye etmek isterdim fakat boşverin.
algı seviyeniz tavsiye ettiklerimi çözümlemeye yetmez!!!

ya dostum şahsen tanımam etmem sen de tanımazsın medya yıllarca adamı böyle yazdı çizdi gösterdi biraz objektif bakan insan karikatürlerin manasını anlar sen hala kendi burnu dikine gidiyorsun hayırlı işler ne diyim 🙂 algı bozukluğu değil de senin ki aşırılık sanırım. zaten bu yorum kısımları yorum değil de muhalefet kısmı olması lazım herkes sters atmak için yazıyor 🙂 5 yıldır bu sitede yazıyorum 40bin den fazla yorum var blogda %90 ı sters atmak için muhalefet yapıyor başka bibok yok hehehe alemsiniz ya.