Kategoriler
Konuk Yazar

Cedric hala 8 yaşında

cedric“8 yaşındaysanız hayat gerçekten güzel…” deyip duran bir çocuk Cedric, kimse onun 8 yaşında olmasından şikayetçi değil aslında ama çocukta bir 9 yaşına giremedi. İnsanlar Facebook gibi sosyal platformlarda Cedric'in 9 yaşına girdirebilmek için elinden geleni yapıyor fakat çocuk hala 8 yaşında.

Aslında hata bizde, çizgi filmin konusunu bilmeden yorum yapıyoruz, neymiş konusu diyenler için araştırıp buldum. Cédric, 2000 yılında Fransa’da yapılmış bir çizgi filmdir, çizgi filme göre Cedric, 8 yaşında sarışın bir çocuktur, okulunda Çinli sınıf arkadaşı Chen'e aşıktır., sıra arkadaşı olan Christian ile çok iyi bir dostluk kurmuştur.
Sınıflarında babası bir diplomat olan Nicolas ise onun bir numaralı düşmanıdır. Babası Doğu kilimleri satıcılığı yapan Cedric, evinde ailesiyle birlikte pek iyi geçinememektedir. Annesi olan Maryrose çok kuralcıdır. Babası Robert genellikle çok yorgun ve bitkin olur. Cedric'in büyükbabası olan Paul ise yaklaşık seksen yaşındadır fakat torunu Cedric’i en iyi anlayan odur.

http://video.google.com/videoplay?docid=-9152695057643595462

Bu çizgi film okulda sorunlar yaşayan küçük bir çocuğun kurduğu basit hayalleri anlatan bir komedi çizgi filmidir. Eee.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

Cedric hala 8 yaşındaiçin 8 yanıt

simpsonların da yaşlanmasını istiyoruz!

20 yıl geçti, homer halen 38, bart 10, lisa 8 yaşında, maggie de daha düzgün bir cümle bile kurmaya başlamadı, yeter artık!

aman allahm sonnda cedric 9 yasına grdiii ygaufff 😀 😀 😀 hele şükr be kardesm hele şükr siz blmiosunuz belki ama bnm su anda yazdıım tarihdeee az nce izledm cedric'i vee 9 yasına grdiii 🙂 =)=)=)

çok güzel ama 😀 ben 12 yaşındayım 😀 cedric hala 8 yaşında 😀