Allah Hepsinin Belasını Versin Partisi

ahbvp.gif
Alemin en eylemci gençliği olan %52'nin yeni eylemi seçimleri protesto etmek üzerine. Allah Hepsinin Belasını Versin Partisi ( AHBVP ) adı ile seçimlere katılıyorlar adayları çok renkli kişilikler ve vaadleri inanılmaz 🙂 [via]

AHBVP sizi temin eder, bizim diğer partiler gibi şirket-belediyelerden rant kaynaklarımız yok. Belediyelerden rüşvetle rantla aldıklarımızı partiye höpürdetmiyoruz. Gasp çetelerinin yasallaştırılmış hali şirketlerden kasalarımıza oluk oluk paralar akmıyor. Diğer partilerin verdiği vaatlerin yalan olduğunu hepimiz biliyoruz. Seçime kadar sallanacak, atılacak tutulacak, seçimden sonra ise partilerin elinden kaçan kurtulamayacak! 22 Temmuz'a kadar il il dolaşan politikacı yalancılar ve medya kameraları, sanki sözünüz çok değerliymiş gibi, “e, bu sefer hangi parti tarafından düdüklenmeyi düşünüyorsunuz” diye soracak, siz de naz yapacaksınız, “Eee, valla bilmem ki, bu sefer kime versem?” Verme, vatandaş! Dört senede bir (eskiden beş senede bir idi) sandık başına toplaşıp, bir yerlere mühür basıp, hayatının kararını verdiğini sanma artık! Yeter yahu! Böyle yalan görülmedi tarihte!

Nasılsa, 22 Temmuz gecesinden itibaren, partilerin ve ordunun “sandık yürütme kurulları” harıl harıl çalışacak, oy pusulaları çöplüklerden çıkacak. “Ama biz demokrasi sandık, sözlerini tutacaklar sandık, sandık da sandık”, sanma artık vatandaş! Partili-şirketli-ordulu iktidar şebekesi kurmuşlar pusuyu bekliyorlar, sen pusulada Evet desen ne olur, demesen ne olur? Bunu sen de biliyorsun, her dört senede bir sanki yeniymiş gibi gidip gidip pusu(la)ya düşüyorsun!

Allah hepsinin belasını versin! Ak partisinin de ok partisinin de, at partisinin de tut partisinin de! Uyuşturucu kaçakçılarını, silah tüccarlarını, tescilli katilleri, rant şebekelerini, tarikat kodamanlarını, bürokrat bozuntularını, “hamili kart yakinimdir” sahibi kartları, postal yalayıcılarını, şirket kuklalarını, iş bitiren-malı götürenleri, parti padişahı yalakalarını meclis denen tiyatroya dolduracaklar! Dalga mı geçiyor lan bunlar! Bir de bunun için, senin oyunu istiyorlar. Seçime kadar salla, seçimden sonra sallaaa!

Artık “oy”ulmaktan bıktıysan, işte AHBVP'nin adayları, işte AHBVP'nin vaatleri. Var mı böyle adayları olan parti, var mı böyle vaatleri verebilen parti!

DİGERLERİ BUNLARI YAPAMAZ!

 • Sadece AB'ye, ABD'ye, IMF'ye laf etmek yetmez, UEFA'dan FIFA'dan da çıkılacak, Tam Bağımsız Süper Lig kurulacak! Real Madrid bile lige katılmak için kapımıza gelecek, ama en az 7 Türk oğlu Türk futbolcu oynatmazsa o bile alınmayacak! Eurovizyon'dan da çıkılacak, Türkovizyon yapılacak, Kazakistan, Özbekistan, Azerbaycan, KKTC, Türkmenistan direkt katılacak, hep Türkiye kazanacak!
 • Tayyip, Baykal, Ağar, Uzan, Bahçeli ve bilumum politikacının katıldığı “Vaat-Star” yarışması düzenleyeceğiz. En çok sallayan kazanacak; her hafta biri elenecek. Tabii sizin SMS oylarınızla. Yarışma bitince, aynı kadroya “Kıvır-Şov”* hazırlatacağız!
  (*Kıvır-Şov, oryantal dans formatında bir yarışma olup, Baykal isterse vals yapabilir.)
 • Her dört-beş senede bir “onu istiyorum, bunu istiyorum” deyip, olmayacağını bile bile politikacıların vaatlerine kanmakta ısrar eden halkımız için de “Talepkâr Yarim” yarışması düzenleyeceğiz. En uçuk taleplerde bulunan halk kazansın!
 • Yılda 365 günün 253'ünü tatil yapacağız. Onların da üçte birini cumartesi-pazara bağladık mı, etti size 290 gün tatil. Günlük çalışma saatlerini de 9.00-10.00 ve 15.00-16.00 ile sınırlayacağız. Fazla bile! Ayrıca her Pazartesi'yi tatil yapıp, öğrenci çocuklarımızı ve çalışan emekçilerimizi pazartesi sendromundan kurtaracağız.
 • Herkese kredi kartı, artı Kemal Komiserin kurtardığı 418 bin YTL çip parayı… veeee Sabancıların, Doğuşların, Koçların, Karamehmetlerin bankaları aracılığıyla cukkaya attığı milyonlarca YTL nakit parayı dağıtacağız. Bu arada, kredi kartı borçlarını sileceğiz, birikmiş borçları faiziyle birlikte kodamanların İsviçre'deki hesaplarından tahsil edip her akşam halkçana ziyafet çekeceğiz.
 • Fındık, çay, pamuk, tütün, buğday için diğer partilerin en babası ne veriyorsa biz beş katını veriyoruz. Hatta ağzı laf yapan girişimci çiftçilerimize pazarlık payı bırakıyoruz, ikna ederseniz daha fazla bile alırsınız!
 • Açık alanları bile klimayla donatacağız, herkese buz gibi karpuz dağıtacağız. Küresel ısınmayı engellemek için Ayşe Teyze'yi sallandıracağız Taksim Meydanı'nda. Bak, bir daha boşa su harcıyorlar mı! Küresel ısınmayla otomotiv sektörünün, bacalarından zehir saçan, atıkları nehirleri denizleri öldüren fabrikaların hiç ilgisi yok. Onlara bir şey yapmayacağız. Onlar bizim canımız, öperiz onları!
 • Ordumuza hizmet için www.darbe.mil.tr sitesini hizmete sokacağız. Ordumuz, bu siteden haftalık e-darbeler yapabilecek.
 • Herkese bayrak taşıma zorunluluğu getireceğiz. Ordumuz aniden miting düzenlemek isterse, halkımız her an her yerde ordu-sever mitinglere hazır kıta olacak. İlkokullarda çocuklarımız her sabah yaylalar yaylalarla derse girecek; ilkokul birden itibaren “millî güvenlik ve miting” derslerini zorunlu hale getireceğiz. “Tam Bağımsız Türkiye” talebini orduya ileten cumhurun içini rahatlatmak için, ordumuzu tam bağımsız yapacağız, ABD, AB, İsrail ve bilumum küresel silah tüccarları ve dış mihraklarla silah ticaretini keseceğiz. Ordumuz tam bağımsız olacak, gerçi uzuuunca bir süre sapan ve Kırıkkale tabancayla idare edecek ama olsun. Bağımsız olsun, bizim olsun.
 • ÖSS kalkacak, OKS kalkacak, KPSS kalkacak, YÖK toplama kampına kapatılacak, dershane patronları bugüne kadar zil takıp oynadılar, AHBVP iktidarında hepsine gerçekten zil takılıp Taksim meydanında oynatılacak. Para takmak yasak, şimdiye kadar cukkaya attıklarını birbirlerine yapıştırsınlar. Herkese 25 kupona üniversite diploması dağıtılacak, nasılsa diplomanın bir kıymeti yok, alsan da işsizsin, almasan da. 30 kupon biriktirene çerçevesi de bizden! Asarsın duvarına, güzel durur.
 • Herkese bir ev, bir araba, bir kameralı cep telefonu! İlk bir yıl on bin kontör bizden. Sonraki yıllarda acısını çıkarırız.
 • Bira 50 Kuruş, bir büyük rakı 1 YTL olacak. Bu şerefsiz politikacıların dayattığı hayat başka türlü nasıl çekilir!
 • Ne diyor diğer partiler, “mazot 1 YTL olacak”mış! Ne 1 YTL'si, AHBVP mazotu kaldıracak! Her şey havayla çalışacak! Hava basacağız size hava!
 • Bizden önceki iktidarlara, partilere ve medyadaki savaş çığırtkanlarına tam 3 yıllık bedava Irak tatili vereceğiz. Hepsini son model ful aksesuar Toyota kamyonetle, Felluce ve Necef'te beş yıldızlı çatışma bölgelerinde cebimizden vereceğimiz parayla ağırlayacağız. (Kısa zamanda masrafımız azalır nasılsa.) 3 yıl sonunda sağ kalanlara, her gün bir gazetede “ABD'yi seviyorum. Irak'ta demokrasi var. Keşke Irak'a girsek.” yazdıracağız. Bir yıl düzenli yazanlardan ordu oluşturup Musul ve Kerkük'ü almaya yollayacağız.
 • Musul ve Kerkük'ü alacağız. Selanik'i de alacağız. Başladık mı Atina'yı, hatta Viyana'yı da alırız. Doğu'da da Fizan'ı alıp orayı kalkındırmak için GAP kuracağız. Batı'ya giden orduların başına Kemal Alemdaroğlu'nu, Doğu ordularının başına Ertuğrul Özkök'ü getireceğiz.
 • Yerel Yönetimler Kanunu'nu baştan yazacağız. Belediyelerin adını Rant A.Ş. olarak değiştireceğiz. (Örnek: Çankaya Rant A.Ş., İstanbul BüyükRant A.Ş.) Kıvırmanın alemi yok, olayın adını koyacağız. Yerel seçimleri kaldıracak, yerine imar-rant-rüşvet-otopark ihaleleri açacağız, kazanan alsın.
 • “Üniversitede türban” sorununu kökten çözeceğiz: Üniversiteleri toptan kaldıracağız.
 • Her mahalle ve köyde, popstar kursu, dansstar sertifika programı, türkmucit teknik okulu, altılı ganyan bilgi paylaşım hattı, iddaa dayanışma derneği açacağız. Okul, iş bulma kurumu gibi gereksiz yerleri kapatacağız, nasılsa şimdi de bir boka yaramıyor. Memleketin makus talihi değişecek!
 • Özel güvenlik şirketlerinin önündeki tüm sınırlamaları kaldıracağız. 300 bin olan özel güvenlikçi sayısını kademeli olarak 5 milyon yapacağız. Herkes evine bile özel güvenlik tutacak. Hem istihdam yaratılacak, hem de emekli asker ve polislere bol bol şirket açılmış olacak. (Saygılar paşam!)
 • Muasır medeniyetler seviyesine ulaşmada bir adım daha: En hızlı mesaj yazma yarışması Türkiye'de de düzenlenecek. Kazanacak gencin parmakları milyon dolara sigortalanacak. Her ilçede bilgisayar kursu gibi kısa mesaj kursları açılacak. Parmak building salonları hizmete geçecek. Kısa mesaj atma milli spor haline getirilip federasyonu kurulacak.
 • İsteyen her genci, evet, her genci Avrupa'ya, Amerika'ya okumaya yollayacağız. Hepsine aylık 10 bin dolar burs vereceğiz. Uçak parası da bizden. Dış ilişkilerimizi, oralarda mezun olan gençlerin yine orada kalıp iş bulmasına göre kuracağız. Beyin göçünü kitlesel hale getireceğiz. Oh, ne güzel, kaçan kurtulsun! Avrupalarda, Amerikalarda en boktan işlerde sürünmek zorunda kalan tüm gençlerimizi (yani neredeyse hepsini) SSK'lı, Bağ-Kur'lu yapacağız. Amerika'da Ohayo Devlet Hastanesi'nde, Avrupa'da Don Sallayon Hastanesi'nde parasız sağlık hizmeti!
 • İlkokuldaki dört mevsim resimlerini ikiye (yaz-kış) indirip küreselleşmeye ayak uyduracağız. Boşalan yerlere en güzide dört çeker cip ve fabrikalarımızın fotoğraflarını yerleştireceğiz. (Örnek: Hummer – Yaz – Yatağan Termik – Kış)
 • Zorunlu eğitimi 25 yıla çıkaracağız. İlk ve orta öğretim için “evden okula okuldan eve kampanyası” başlatacağız. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onları korumak için, çocuklarımızın gençlerimizin sokaklarda dolaşmasını yasaklayacağız, okuldan çıkıp doğrudan evlerine gidecekler. Sokaklar da pırıl pırıl olacak böylece.
 • Kapkaç, gasp sorunu bitecek! Sokaklarda yaşayan 100 bin çocuğumuzu toplayıp şehir dışlarında kuracağımız kamplara dolduracağız. Burada çocuklarımıza düzenli ve temiz kapkaç, gasp kursları vereceğiz. 1 yıllık kursun ardından, her 10 çocuğa bir polis, bir hâkim, bir de çete-baba verecek ve yaşanan gasp, kapkaç sorununu yasallaştırıp sorun olmaktan çıkaracağız. Bugüne kadar iktidarların görmezden geldiği bu mekanizmayı cesaretle yasallaştırıp kılıfına uyduracağız!
 • Mecliste yaşanan, türban, kısa etek, uygunsuz kıyafet tartışmalarını bitireceğiz. Her vekil, palyaço kıyafeti giyecek!
 • İstanbul'da toplu ulaşım beleş olacak. Kaynağı, AKP'nin Akbil'den götürdüğü paradan karşılanacak.
 • Herkese televizyonda 15 dakika ülke siyaseti ve millî takım hakkında yorum yapma hakkı tanıyacağız.
 • Herkese jeopolitik önem verilecek. Her vatandaşa bir Amerikalı stratejik müttefik kardeş atanacak. Memleketen kurtulacağız.
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

r ne faşittir ne kominist!!!

aslında kominist olabilir sanki…
e tabi anarşist oldukları kesin 🙂
———————————

bu arada bölücü mölücü konuşan arkadaşa sesleniom sizin partidekiler bir minibüs tutmuş üstüne kafaları kadar bir hoparlör bütün gün başımı şişiriyolardı…
bende 5 1 imi(h) çıkardım balkona açtım slipknot son ses komşular da bişey diemio onnarın sesini de kuzey doğu yönünden bastırıyom ohhh..

neyse çok uzun oldu 😀

resim süpermiş bende meclise giriom önce lise bitio az kaldı sonra üniversite sonrada meclis adamlar zaten oturmakdan başka bir şey yapmıyo bende ewde oturacağıma meclisde otururum hem daha eğlenceli görünüo bir de oraya burhanın(avrupa yakası) ewindeki şişme havuzdan attıkmı tamamdır 5 yıldızlı tatil meclisi

vaadler süper komik ve de trajedik bayıldım'''herkese televizyonda 15 dakika ülke siyaseti ve millî takım hakkında yorum yapma hakkı tanıyacağız''bu erkeklerin işine çok yarar kesin ama 15 dk yetmez onlara işin içine milli takım girio

bende bir parti kuracam bu hep kafam da kimseye oy verme partisi valla bir güzel olur ki zaten hepsinin bir b.k yaptığı yok ilk önceleri erbakan hoca takımı vardı onlar bir kazık sokup gitti sonra ecevitin bir asık surat bir de osmanlı gelini vardı herşeye he he diyorlardı onlar çabuk gitti
şimdi kalkmışlar yeniden gelmeye kalkıyor bari şerfsizliğinizi ortadan kaybolarak bu milletten kurtarabilirdiniz.
birileride babası abisi devleti soydular o bankalara para yatıranlar devlet olsam ödemezdim faiz uğruna para yatırmayı biliyorlar. simdi kalkmış oy istiyor yüzsüz bundan fazla yüzsüzlük olmaz. şimdi bir iktidar başa gelmiş karşısına muhalefet gelmiş birbirlerine eline götüne sokrak devleti idare etmeye çalışıyorlar. simdi soruyorum ulan bunların herbiren oy verilirmi ben de oyumu yine boş kullancam yani kimseye oy verme partisine
hayırlı uğurlu olsun.

başbakan beş nitelikteörtüşmeyen bir sözü ağzından kaçırmaktanbüyük ölçüde kaçınmalıdır son derece merhametli,son derece dürüst,son derece inançlı,son derece insancıl son derecede dindar görünmelidir. dindarlık kadar sahip olundugunu izlenimini vermesi şarttır. bende parti kurcam ama ne param, var nede memleketim kurtarıyor.

konu ile alakasız : via derken kaynak demek istediniz sanırım? eğer kaynak demek istediyseniz neden kaynak yazmadınız? via'dan kastınız başka bir şeyse sözüm yok.

ya baksanıza uğur samsa çok farklı konuda gelmişsin via ne olduğunu soruyorsunuz konusu farklı bir yerin bokunu çıkarıyorsunuz ya adam gibi mesaj yazın ya da konuyla ilgili mesaj yaz eleştirilerini wolkancaya yaz ya da bunula ilgili yazı yazıldı o yere yaz lütfen arkadaşlar konuya hakim olun hiç alakası olmayan şeyleri yazmayın lütfen

biraz yazılara saygı gösterin burayı takp ettiğim günden belli milet olmadık yere farklı konu yazmış ayıp oluyor.
bu kadar da saygısızlık olmaz

cemil, pardon. söylediklerinde haklısın ama söylediklerini uygun bir seviye ile anlatmalısın ki insanlar sana hak versin. seviyesizlikle bir yere gelemezsin.

ismide güzelmiş partinin, aslında doğru herkes kesesini doldurmaya geliyo bence, bu parti iş yapar ama iki gün sonra bunlarda o alahın belasını verecekler arasına girmiceği ne malum? 🙂

benim oyum dansöz asenaya meclisde göremedim ama bu meclisin meclis başkanı olmasını isterim.oylarımız asenaya.
asena buraya göbek havaya…

hepsinin alklah belasını verirse size kim oy verecek…kendi kendinize mi..harika bir parti helal hepsi hal etmiş..yasaın partiniz adı uzun yazamadım..

%52'ye terörist denmiş ahahahahahahah.

teröristiz biz aga. asarız keseriz icabında. heeeeeyt. ahahahahah.

hepsinin allah belasını versin diyenin allah belasını versin güzel oyun oynadıklarını kıskanmışlardamı allah belasını vermişler diyosunuz hepsi benim herşeyim
cemre seni çok seviyorum seni için herşeyim feda olsun sana bagılıyorum eren senide seviyorum gülçin sanada bagılıyorum yasemin snei de çok seviyorum hepinizi çok seviyorum
birde şöyle bir sorun var hepsini, cemre,eren.gülçin.yasemin adına msnne çıkarıp insanlarlarda dalga geçenin allah belasını versin böle yaparak hiç iyi gitmiyolar iinşallah allah belasını ve dalga geçmenin nasıl bir duygu oldugunu anlarlar

allah'ın geri zekalısın çılgın kıza katılıyorum cnm allah allah sen önce aynaya bak ta konuş bu hem hepsi grubu için hem de normal inana söylenebilecek en kötü sözlerden biri demek ki ailen sana terbiye vermemiş bu siteyi tutalabileceğini sanıyorsan yanılıyorsun….

ya ben google ye hepsi blogları yazdım ama bu site çıktı siten çok güzel isteyen msnmi siteden öğrenip kırabilir hehehehe vede hepsi çok salakça bir şey bende bu siteye girdikten sonra anladım

dehşet olmuş çok beğendim.bir türk için papa nın camimize ayak basması,250 bin vatan evladını kaybetmesi,cennetlik atamıza halen kızılsultan denmesi,atatürk'e küfür edilmesi,cennetlik atamız selehattin eyübiye küfr edilmesi bütün bunlar bir türk için hiç bir şey ifade etmiyor asıl bence bunları savunuyorum diyenin allah belasını versin. sen git. savun.menderes ile türkiye atrık tarihe gömüldü hakiki müslümanlar dışında hiç kimse ben türküm deyip türklüğü lekelemesin. bu değerleri savunamayan türk değildir tabi kendine ne kadar müslüman derse bilinmez.

siz kendinizi ne saniyorsunuz sizin bahsettiğiniz o <ak parti türkiyeyi hiç gelmediği yerlere getirdi siz kurban olun o partiye asil allah sizin gibilerin b… versin türkiyenin gelişmesine engel olanlardan allah güzel ülkemizi korusun

bu güne kadar akp ne yapmışkı bizleri dolandırmaktan başka insanlarımızın cogu işsiz ve evlerine ekmek götürecek birşeyi yok nasılsa onların cepleri paralı fakiri düşünmezler insanları kandırmak amacıyla buzdolabı,çamaşırmakinası ısaca insanlarımız hep kaldırılarak akp ye oy kullanırlar ama insanlarımızın çoguda sever. ben akp partisini sevmem ama insanları iyi kullanıyor. herşeyin acık noktasını veren kurtlar vadisi pusu yu durdurmayı istedi ama yapamadı tayyip erdogan senin acıkların cıktıcıgı için onlar gercekleri insanlara sunuyor……. akp parti sen hiçsinnnnnnnnnn