Kategoriler
Multimedia

Dünyanın en seksi kitabı: Hollywood Pinup

Fotoğrafçı Timothy White, Hollywood’un değişik kuşaktan güzellerini objektifi önünde biraraya getirdi, White aralarında Elisha Cuthbert, Angie Harmon, Gine Gershon, Jamie Lynn Singer, Kate Hudson, Tea Leoni, Molly Sims ve Denise Richards’ın da bulunduğu çok sayıda yıldızın çarpıcı pozlarını Hollywood Pinup adlı albümde topladı.

Ünlü fotoğrafçı Timoty White, herhalde dünyanın en şanslı erkeğ zira Elisha Cubert, Kate Hudson, Gina Gershon, Cindy Crawford gibi yıldızlar White’a ‘Hollywood Pinup’da yayınlanmak üzere ona nü poz verdi.

Elisha Cuthbert, Angie Harmon, Gina Gershon, Jamie Lynn Sigler, Kate Hudson, dahası var; Tea Leoni, Molly Sims, Cindy Crawford, Olsen ikizlerinden biri (hangisi siz bulun), Michelle Trachtenberg, Lauren Graham, Rebecca DeMornay, Salma Hayek, Denise Richards, Felicity Huffman, Jennifer Beals, Jennifer Morisson, Kate Walsh, Susan Sarandon ve Vanessa Williams. Hiç bu yıldızları birgün çıplak ve birarada görebileceğinizi tahmin eder miydinik?

İşte bu birbirinden güzel yıldızlar ünlü fotoğrafçı Timoty White için kamera karşısına çıplak geçti. Ünlü yıldızların herbiri için farklı bir kompozisyon sunulurken, bazısı cüret de sınır tanımıyor, bazısı da sadece ucundan koklatmakla yetiniyor.

Flickr Search