Kategoriler
Tech

Telefonunuz kaç yıl daha güncelleme alacak?

Cep telefonu modelinin kaç yıl daha güncelleme alabileceğini hesaplayan bu sitede Android işletim sistemi kullanan tüm marka ve modelleri var.

Telefonunuz kaç yıl güncelleme alıyor? Bu site(androidupdatetracker.com) ile saniyeler içerisinde öğrenebilirsiniz.

Akıllı telefonların güncelleme süresi modele göre değişiklik gösterebiliyor. Android kullanıcılarından oluşan bir topluluğun projesi olan internet sitesi ile telefonunuzun kaç yıl güncelleme aldığını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Telefonunuz kaç yıl güncelleme alacak?

Android güncellemeleri akıllı telefonunuzun performansını, güvenliğini ve özelliklerini iyileştirmeye yardımcı olur. Ancak her cihaz aynı sıklıkta ve hızda güncelleme alamaz. Peki, akıllı telefonunuzun Android güncellemelerini ne kadar süreyle alacağını nasıl öğrenebilirsiniz? Bu site size ihtiyacınız olan her şeyi söylüyor.

Android Update Tracker olarak adlandırılan, Android kullanıcılarından oluşan bir topluluğun projesidir ve düzinelerce Android akıllı telefonu organize bir grafikte listeliyor.

Bu, markalar tarafından sunulan ve İnternet’te toplanan bilgilere dayanarak gelecekte güncelleme alıp almayacaklarını ayrıntılarıyla gözler önüne seriyor.

Site: www.androidupdatetracker.com

Siteye girdikten sonra telefonunuzun marka ve modelini yazarak bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca tüm modelleri de toplu halde gösterdiği sayfası da var.