Adını Feriha Koydum 50. bölüm fragmanı

Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez'in başrollerini paylaştığı Adını Feriha Koydum dizisinin 50. bölüm fragmanı yayınlandı.

Adını Feriha Koydum 50. Bölüm Fragmanı

Adını Feriha Koydum, başrollerini Vahide Gördüm, Hazal Kaya, Çağatay Ulusoy ve Metin Çekmez'in paylaştığı, bir kapıcı kızının üniversite sınavında ülkenin seçkin üniversitelerinden birine burslu olarak kabul edilmesi ve bundan sonra içine düştüğü kişilik bunalımı ele alınıyor.

Feriha okulun ilk gününde gece hayatında kendine yer edinmiş bir ailenin "Gecelerin Veliahtı" lakaplı oğluyla tesadüfen karşılaşır. Bu karşılaşmadan sonra onun ilgisi hoşuna giden Feriha, kendini onlara zengin bir ailenin kızı olarak tanıtır ve yalanından dönemez.

Kaynak: TurkWebTV
WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

@dterdal kardeş ben paylaşım yapmıyorum 🙂 bloguma yazı giriyorum şimdiye kadar birine sormuş muyum bu siteye bir şey eklerken?

diğer eklediğim konuları da(bu soruna cevap vardır 😉 ) oku acele etmişsin yorumunda, yapma böyle. okumaya üşeniyorsan da o zaman böyle eleştirme hani yapmazdı etmezdi gibisinden.

ha yine belirteyim ne istersem onu eklerim tek derdim yalnızca kişisel hakları ve hukuku ihlal etmesin, i am the best alayına rest 😉

ayda yılda bir yorum yapıyorsunuz o da olumsuz amk. zaten 100 bin yorum gördüm desem kendi bloguma gelen 98bini olumsuzdur. insanlar internette olumsuzlar yada olumsuzluklara(negatif enerji) meyilli aynı televizyonlardaki gibi. herhalde bunun sebebi normal yaşantımızdaki şeyler, araştırılmıştır bu da şu an kaynaklara ulaşma durumum yok.