Kategoriler
Hayattan

Okulda bekaret yüzüğü yasaklandı

bekaret yuzugu İngiltere'deki bir okulda kızların bekaret yüzüğü takması yasaklandı. Kızının dini inancı nedeniyle taktığı bekaret yüzüğü ile okula alınmaması velileri öfkelendirdi Bush'un iktidara gelmesinden sonra Amerika'daki koyu Hıristiyan kesimde moda olan ve “Evlenmeden önce seks yapmam” işareti olarak taşınan yüzükler, İngiltere'de de yaygınlaşmaya başlamıştı.

Ancak artık yüzük takanlar sınıfa alınmayacak. Observer Gazetesi'nin haberine göre, 15 yaşındaki kızları Lydia'nın bekaret yüzüğü takmasını isteyen Heater ve Philip çifti, tam iki yıl boyunca verdikleri mücadeleyi kaybettiler. Sussex'de yaşanan olayda, Millais Koleji yetkilileri, okulun üniforma yönetmeliğinin her türlü takıyı yasakladığını ve bu yüzden bekaret yüzüğünün takanların deslere alınmayacağını açıkladı. Kızının dini inancı nedeniyle taktığı bekaret yüzüğü ile okula alınmamasını eleştiren anne Heather Playfoot, başı örtülü Müslüman kızların okullara rahatça girebildiğini belirtti. ABD'de Columbia ve Yale Üniversiteleri tarafından yapılan bir araştırmaya göre bekaret yüzüğü takan ve evlenmeden cinsel ilişkiye girmeme sözü verenlerin yüzde 88'inin sözlerini tutmadığı ortaya çıktı.

Hürriyet

Eski wolkanca.com’da Okulda bekaret yüzüğü yasaklandı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Okulda bekaret yüzüğü yasaklandı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

onların kuralları pek beni ilgilendirmiyor ama bir bekaret yüzüğünün varlığından yeni haberdar oldum desem komik olurmu🙁 ülkemizde kullanmaya başlamak sanırım çok doğru olur şu sıralar herkesde bakiremisin cümlesi dolaşıyor sinir bozucu bir şekilde… en iyisi yüzüğü takıp kurtulmak mı 🙂