Kategoriler
Kültür Sanat

Nur içinde yat Bahri Beyat

Bahri BeyatYeni haberini aldım, Bahri Beyat uzun süredir akciğer kanserinden tedavi görüyormuş ve bu gün kaldırıldığı hastanede yaşama veda etmiş.

Biz Nejat Uygur'un kasetleri ile büyüdük, kasetleri derken burayı okuyan bizden genç arkadaşlar anlayamayabilir, bu kasetler video kasetler (: Şimdiki DVD ve VCD'nin yerine o zamanlar bu kasetler vardı. Biraz irileri ve minikleri vardı ve ona göre de oynatıcıları vardı, bu kasetler bir dükkandan kiralık alınırlar sonra geri götürülüp değiştirilebilirlerdi. Hatta bu kasetleri evlere servis yapan işletmeler bile vardı. Çok niş günlerdi (: 15 yıl kadar önceden bahsediyorum tabi.

İşte o zamanlarda Nejat Uygur'un kasetlerin, kahkahalarla ailecek izlerdik, ben en çok Bahri Beyat'a güldüğümü hatırlıyorum, Bahri Beyat'ın Nejat Uygur ile diyalogları muhteşemdi. Bu kasetlerin yerini şimdi VCD ve DVD ler aldı ama hani klasik deyimler vardır, eskisi gibi olmuyor be arkadaş, vallahi öyle.

Wikipedia'da Bahri Beyat maddesi olmadığını görünce üzüldüm, hemen bir şeyler karaladım Wikipedia'ya. Umarım diğer arkadaşlar ilgilenir ve değiştiriler, geliştirirler o madeyi.

Usta bir tiyatrocuydu. Nur içinde yat Bahri Beyat.

Eski wolkanca.com’da Nur içinde yat Bahri Beyat veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nur içinde yat Bahri Beyat için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Nur içinde yat Bahri Beyatiçin 4 yanıt

benim çalıştığım hastanede vefat etti.tedaviye gelirken hep görürdüm kendisini. öldüğünde çok üzüldük. allah rahmet eylesin.mekanı cennet olsun. allah nejat uygura da acil şifalar versin.