Kategoriler
Internet

Messengerda sanal seks

Teknolojinin gelişmesi ve birçok açıdan hayatımız için bulunmaz bir nimet olduğu bu dönemde, ne kadar acı ki, saçma sapan olaylar da yaşamamıza girmeye başladı…!

…”çağın hastalığı” demeyi çok isterdim ama kusura bakmayın söylemeyeceğim. Çünkü bence “çağın sapıklığı“…

…evet cidden bir sapık eğilim…

…tamamen fantezilerden oluşan… tamamen gerçekle bağlantısı olmayan… tamamen içi boş… tamamen tetikleyici… tamamen kandırıcı… tamamen kendini sıfırlayıcı… tamamen kendini, karşısındaki kişiyi tatmin edecek bir “obje” haline getirici son derece çirkin bir durum.

Gerekçeleri herkese göre farklı:

… utangaçlıktan… sıkıntıdan… son dönemde yaşanan ruhsal sorunlardan… eşiyle işlerin yolunda gitmemesinden… aradığı gerçek mutluluğu bulamadığı için ne yaptığını bilememekten… başkalarına sorarsa ayıp olur diye düşünüp, merak ettiği soruların cevabını bulmak için yapılmış masum hata olmasından… önce merak edip başlayıp, sonra kendine hakim olamayarak devam ettiklerinden… kendi tipini beğenmeyip aşağılık kompleksi yaşadığı için, sanal ortamda birliktelik yaşarsa, kendisini daha iyi hissedeceğinden…vs…vs…vs…

Eski wolkanca.com’da Messengerda sanal seks veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Messengerda sanal seks için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Messengerda sanal seksiçin 16 yanıt

abi iyi yaraları da var ama bence de çoğunluk sapıklık aracı olarak görüyor

bence sahane bır sey arkadaslar sızede tavsıye ederım tabı ……….yerını tutmuyor ama olsun

doğru tai katılyorum insanda hiç edep kalmamış olucak ki böyle şeylere basıyo herkes beyninin yatkın olduğu işlere harcarmış ve bu da insanın değerini kapasitesini ve kişiliğini gösterirmiş herkesin kendine göre değer verdiği düşünceleri vardır bunlarla ilgi çekmeye çalışırlar ve kendilerini gösterirler bazıları kendi değerini çoktan gösteriyo farkında değil umarım sözüm yerine ulaşmıştır zatn üstüne alınacak bir r kişi var ona da acıyorum zavallı kendini ancak böyle şeylerde öne çıkarıyor yazık ama onada ne yapsın başka şeylere aklı yetmez anlayan anlar umarım [hayatında ilk kez de olsa…)

evet kesinlikle sahraya katılıyorum bunlara ne desek az ben olsam bu kadar eleştiriye bari özür dilerdim kişiliksiz sapık mapık sözleri az kalır ya neyse internet kullanım amcında çoktaaan çıktı kimekanıtlıyo kendini ya da ona lyık şeyler mi yapmaya çalışıyo anlayamıyorum walla ben isin verrcem çünkü bunu anlayacak kapasitesi yoktur belkide ve lütfen yayımlayın bunu sahranın üstündeki arkadaştır kendileri

siz niye millete sapık mapık diyosunuz sankı bu ulkede seks özgurlugu var size ne kardesım hadı herkeskendı fantezılerıne baksın..

sapık diyenlerin içinde yaşadıklarınıda bilirim.madem ilgini çekmiyodu bu başlığa neden tıkladın açtın.hepiniz açsınız insanlara laf ediyosunuz.

bence bunu herkes yaşamalı sexten güzel bazen tüm hücreler harekete gecıyor tavsıye edılır

yani yorum şu olmalı kızlar bu patiye kabul edilmeli ve onlarıda msn de si…

güzel bişe ama bna hiç nasip olmadı 🙂 zamanımı xxx vidyoları ile geçiren biri deqilim. ama sex olmadığı zaman ulaşılmadığı zaman gerçekten çok gerekli bir durum. bitek 2 o…..u arasnda değil 2 aşığın arasında daha da güzel hatta çok dahada güzel oluyor.

selam ben ayşenur sanal seks yapmak isteyen eklesin ays_363@hotmail.com grsrz

awww e warya kızı aldınmı başlarsın ylamayaof o ne be vallaben 7 kere yaptım hemde 23 yaşındaki kadına sık sık yalabastır e biçimdi ama ben seviştim bizim hizmetciyi bile tecavüz ettim tabi sonra para vrdim olum sizede tavsiye ederim kızın amını yalayın sokun ya of ne biçimdiama pipimi ağzına soktu bend yaadım götüne pipimi soktum üstüne çıktım bastırdım bastırdım ama kız istemedi zora yptım hizmetciye oda azdı sonnda odabastırdi üstüme çıktı pipimi okşadı ığğğ oh ah oo diye sesler çıkartmaya başaldı bende nolu dedim sık aww ded sonra beni dilinle yzümü ağzmı yaladı bırakalımmı dedim işte istediğin bu değilmi dedi…….devamını boşwerin ve 17 yaşındaim sexs yapınnnnn…..