Kategoriler
Hayattan Konuk Yazar

Kalk, çık, git, gez, dolaş, gel

Bloglarda, sosyal ağlarda vs. gezerken sürekli internetteki sosyal ağlar hakkında yazılar gördüm. Peki ya gerçek hayat ne olacak? İnsanlar bu sosyal paylaşım sitelerini kullanarak nereye kadar ilerleyecek?

syberadam

Bence sosyal paylaşım sitelerine rağbet arttıkça insanlar gerçek hayattan uzaklaşıyor herkesi bir ünlü olma merakı salıyor. Belki güzel bir şey fakat senin her hangi bir yeteneğin yoksa insanlar seni ne yapsın ki?

Bu sakat kuşu kartal görünümlü yapmaya çalışmaktır.

Durumlarınızı şu kadar kişi beğenince para mı veriyorlar?(o zaman ben zengin olurdum.)

Biraz daha gerçekçi düşünmeli insan, gerçek hayatı düşünerek kullanmalı bu şeyleri, güzel bir şey fakat her şeyinde bir sınırı var.

Eğer bu durum böyle devam ederse toplumsal değerlerimiz yavaş yavaş asimile olmaya başlayacak demektir. Örneğin büyüklerimizi ziyarete çoğu genç gitmez, fakat bu bizim örfümüz, âdetimizdir.

Lütfen benliğimizi kaybetmeyelim. İnternette ünlü olmak için değil hayattan bir parça kar edebilmek için çalışalım.

Özet geçiyorum: kalk, çık, git, gez, dolaş, gel.

abdullah – abdullh.atas@ – https://www.facebook.com/abdullahneuntry insanlar bazen… – facebook,

Eski wolkanca.com’da Kalk, çık, git, gez, dolaş, gel veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kalk, çık, git, gez, dolaş, gel için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

zenginlikte çoğu lanet şey gibi göreceli yani miktarı ne neye göre filan ama kazanan insanlar var tabii ki bu da bir iş.

ha çatır çatır geziyorlar da.

bence şahsen yazdıklarına katılmıyorum 🙂

gorende bir durum paylasimini 100 kisi begeniyor zannedecek, cok kasiyosun kendini bu kadar havali olma.

@neoorog

yazıyı abdullah yazmış.

bence de insanlar kasmamalı.