Kategoriler
Konuk Yazar Medya

Kainat güzeli belli oldu

Kainat güzeli belli oldu Bahamalar’da gerçekleştirilen güzellik yarışmasında birinci yine Vemezuela’dan oldu. Türkiye’yi temsil eden Senem Kuyucuoğlu dereceye giremedi. Belçika adına yarışan Zeynep Sever ise ilk 15'e kaldı.
Yarışmanın birincisi Venezuela’dan Stefania Fernandez oldu. İkinci Dominik cumhuriyeti, üçüncü de Kosova güzeli seçildi. Bahamalar'ın Paradise adasında yapılan yarışmayı kazanan 18 yaşındaki esmer güzeli Fernandez, uluslararası yarışmayı kazanan 6. Venezuelalı oldu. Yarışmayı kazanan 58. kişi olan Fernandez, Kainat Güzeli tacını yine Venezuelalı olan geçen yılın güzeli Dayana Mendoza’dan aldı.

Neden hep Venezuelalılar güzel seçilir?

Venezuelalıların seçilmesinin en önemlileri; her mahalle ve kentte yarışmalar düzenleniyor, hükümet de “ülkeyi tanıtıyor” diye maddi destek veriyor. Ayrıca kentlerde güzellik akademileri bulunuyor ve kızlar buralarda zarafet dersleri alıyor.

İşte fotoğrafları:
Kainat güzeli
Kainat güzeli
Kainat güzeli

Eski wolkanca.com’da Kainat güzeli belli oldu veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kainat güzeli belli oldu için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.