Kategoriler
Eğlence

Mortal Kombat 11’e Rambo geldi

Mortal Kombat 11 Rambo ile daha kanlı olacak!

Oyun dünyasının en popüler dövüş oyunu serilerinden Mortal Kombat’ın son oyunu Mortal Kombat 11, çok yakında ikinci Kombat Paketi’ne kavuşacak ve yeni paket ile birlikte bir sinema efsanesi olan (Sylvester Stallone)Rambo da oyuna eklenecek. NetherRealm Studios’un Unreal Engine 3 motoru üzerine inşa ettiği aksiyon-dövüş oyunu Mortal Kombat 11, ikinci Kombat Paketi ile birlikte yepyeni karakterlere kavuşuyor. Ancak bu karakterler oyuncular için değil, oyun için ‘yeni’ olacak.

Mortal Kombat 11’in ikinci Kombat Paketi ile birlikte Sylvester Stallone’un ikonik film serilerinden Rambo’nun başrolünde yer alan John Rambo karakteri, Mortal Kombat hayranlarının kontrolüne geçiyor.

Dövüş oyunu tutkunlarına ilaç gibi gelecek haber bugün geldi Mortal Kombat 11 Rambo karakteri ile ortalığı kana bulamaya geliyor.Warner Bros. ve NetherRealm Studios, Mortal Kombat 11 için Kombat Pack 2’yi resmen duyurdu. Ayrıca oyunun Ultimate sürümünün de detayları paylaşıldı.

Kombat Pack 2 ile Rambo’nun yanı sıra Mileena ve Rain karakterleri de oyuna eklenecek. Kombat Pack 2 tek başına 14.99 dolardan satışa sunulacak. Gelelim oyunun tüm DLC ve hikaye genişletmesini barındıran Ultimate sürümüne. Mortal Kombat 11 Ultimate PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch, PC ve Stadia için çıkışını gerçekleştirecek.

Mortal Kombat 11 Ultimate ve Kombat Pack 2 ön siparişleri 15 Ekim’de başlıyor ve ön sipariş bonusu Time Warriors Skin Pack. Paketin içerisinde üç yeni karakter görünümü bulunacak: Dark Web” Noob Saibot, “HCF” (Halt ve Catch Fire) Liu Kang ve “Blood Moon” Skarlet.

Definitive Mortal Kombat 11 Experience
Oyuncuları, destansı Mortal Kombat destanını devam ettiren ve 37 oynanabilir karakterin tam kadrosuyla birlikte, zamanın sınırlarını zorlayan bir maceraya götüren, eleştirmenlerce beğenilen iki hikaye.

Kombat Pack 2
Kitana’nın hibrit Eden ve Tarkatan klonu olan yeni eklenen dövüşçüler Mileena; Asil Edeniyen yarı tanrı Rain; ve aktör Sylvester Stallone’un sesine ve benzerliğine sahip ikonik Özel Kuvvetler askeri Rambo.

Mortal Kombat 11: Aftermath Expansion
Franchise-first story genişletmesi, üç oynanabilir karakter (Fujin, Sheeva, RoboCop) ve 10 ek karakter görünümü.

Kombat Pack 1
Altı oynanabilir karakter (Shang Tsung, Nightwolf, Sindel, The Joker, Terminator T-800, Spawn) ve 25 ek karakter görünümü.

Mortal Kombat 11
Story, Custom Character Variation System, Stage Fatalities, Friendships, Online, Towers of Time, Tutorial, Krypt, Kombat League ve sahneye geri dönen ve yeni katılan dövüşçülerden oluşan kadrosu dahil olmak üzere tüm oyuncular için birden fazla özellik ve mod ile paketlendi -Hepsi yıkıcı derecede acımasız sinematik görseller sergileyen benzersiz Ölümler ile donatılmış ilk savaşçılar.

PS5 Upgrade Available
4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sunar. Mortal Kombat 11 ve Mortal Kombat 11 Ultimate sahipleri ve PS4 ve PS4 Pro’daki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte sunulan oyunlarının PS5 sürümüne ücretsiz yükseltmeye de erişebilirler.

Xbox Series X|S Smart Delivery Enabled
4K dinamik çözünürlük, gelişmiş görseller, iyileştirilmiş yükleme süreleri ve belirli modlar için nesiller arası konsol uyumluluğu sağlar. Ek olarak, Mortal Kombat 11 sahipleri ve Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, Mortal Kombat 11 Ultimate lansmanı ile birlikte mevcut olan Xbox Series X | S’de ücretsiz güncellemelere erişebilecekler.

Krossplay Support
PS5, PS4, Xbox Series X | S ve Xbox One oyuncularının belirli modlarda zıt platformlarda diğer oyunculara karşı savaşmasına izin verir.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO volkan@volkanyilmaz.com.tr