Kategoriler
Hayattan

Kadınlar Günü Turkcell Facebook uygulaması

Womens Day 2012

8 Mart her yıl Dünya Kadınlar Günü olarak kutlanıyor. Turkcell Facebook uygulamasında hayatındaki önemli kadın için(eş,anne) çekeceğiniz bir videoyu Türkiye’de Televizyon reklamlarında göstereceğini söylüyor.

Turkcell Kadınlar Günü Facebook Uygulaması: http://j.mp/kadinlar_gunu

Biraz acele etmeniz gerekiyor çünkü 8 Mart günü kampanya sona erecek.

Dünya Kadınlar Günü
Dünya Kadınlar Günü

Her sene Mart ayında kutlanan ve hayatımızdaki en önemli kişilerden birisine, kadınlara ait olan Dünya Kadınlar Günü'nde bu sene -klasik- hediye almak yerine daha farklı bir şeyler yapmak isteyenler için güzel bir haberimiz var.

Turkcell'in hazırladığı Facebook uygulaması ile çekeceğiniz -maksimum 10 saniyelik- videolar 8 Mart'ta birçok Türk televizyon kanalında yayınlanacak. Bunun için yapmanız gereken, uygulamaya izin verdikten sonra çektiğiniz içeriği yüklemek.

Kaynak SDN.

Eski wolkanca.com’da Kadınlar Günü Turkcell Facebook uygulaması veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kadınlar Günü Turkcell Facebook uygulaması için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.