Kategoriler
Kültür Sanat

Kaçtığın şehir mi yoksa yüreğin mi?

Hani gitmeler vardır ya, gidersin gidersin ama yeniden aynı yere dönersin. Çare değildir gitmeler. Şehirden kaçarsın ama kendinden, yüreğinden, sevdandan kaçamazsın. Şehir geride kalmıştır ama sevdan aynı yerde durur. Şehri koparıp attığın gibi atamazsın içindeki yaralı sevdayı. Bir kez daha gözlerin dolar, ardına bakıp geride bıraktığın sevgiliye son bir kez bakarsın. Son bir vedadır, yolun sonunda geride kalan. Son bir elvedadır, kanayan yürekte tek kalan geriye. Yollar gidilir, şehir geride kalır ama yara hep kanar. Sıcacıktır asla kabuk bağlamaz. Vurmuştur bir kere soğuk bir el keskin hançeriyle. Sevda girmiştir zehir gibi kanına. Şehir geride kalır ama zehir hala kanında akar. Kaçtığın sevgili ya da şehir değildir asla kaçtığın kendi yüreğindir aslında. Adı kaçmakta olsa köşede yine seni bekleyen bir sevda ve kanayan bir yara vardır… Sorarsın kendine kaçtığın şehir mi yoksa yüreğin mi…

Eski wolkanca.com’da Kaçtığın şehir mi yoksa yüreğin mi? veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Kaçtığın şehir mi yoksa yüreğin mi? için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

şehirden de kaçtığım oldu yüreğimden de. bana ne faydası oldu hiiiç koca bir boşluk. doldumu hem de fazlasıyla. bazen yüreği de şehride terketmek gerekiyor eğer yeri dolacaksa..

ben de çok kaçtım. kaçmaya çalıştım. kendimden kaçmayı 1 kez becerebilsem, hayatıma devam ederdim eskisi gibi..

zor, çok zor.

walla bende savaşanlardanım
çünkü kaçtıkça daha da üstüne gelio

şehirden kaçarken, yüreğinden kaçmak. yüreğinden kaçarken, şehirden kaçmak.

güzelmiş bu..

kaçtıgın elbet yüregindir ama kime ait oldugunu bilirsen

fark etmez ha kactigin sey kendin yada yuregin, erkekligin yuzde doksani kacmaktir zati huzun yapma bosver.

sper yazmşş.
bazen bu durumlarda kaçmak en iyisidir. aşkta gurur olmaz drler. ama bende vardır.

(yüreğimdeki son kırıntılar senin olan; yok olmaya yüz tutmuş parçalandıkça parçalanan..)
bazen kaçışlarında sonu yoktur. belki şehirdir kaçtıqın ama yüreğinde sevdan durur bir yüreğin diyemez son elvedayı.. (gözler dese ne çare )