Kategoriler
Kültür Sanat

Beni güzel hatırla!

bunlar son satirlar!!! farzet ki bir rüzgardim… esip geçtim hayatindan… ya da bir yağmur… sel oldum sokağinda, sonra toprak çekti suyu… kaybolup gittim… beni güzel hatirla!!! çünkü sevdim seni ben herşeyini sonra sirdaş oldum… dost oldum… beni güzel hatirla!! söylenmemiş merhabalar sakladim her köşeye vedalar biraktim duraklara ne ararsan bir sevdanin içinde fazlasiyla biraktim ardindan sakladim günahini, içimde sessizce gittim ! beni güzel hatirla… dizlerimde uyuduğunu düşün saçini okşadiğimi üşüyen ellerini isittiğimi… mutlu olduğun anlari getir gözünün önüne… alnimdan öptüğün dakikalari… gözümden öpmene kizdiğim zamanlari, ayrilmayalim diye…birazdan kapini çalan kişi olabileceğimi düşün… şaşirtmayi severim bilirsin… bu da sana son sürprizim olsun şimdi.. seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum… beni güzel hatirla !!

ben gidiyorum !

Eski wolkanca.com’da Beni güzel hatırla! veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Beni güzel hatırla! için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Beni güzel hatırla!için 4 yanıt

bana mail olarak gelmişti bu slayt biçiminde
deniz kenarında bank üstünde oturan bir adam resmi vardı arka fondada çok güzel bir melodi
gerçekten çok etkileyici birde fon müziği eşliğinde okuyunca dahada etkiliyici oluyor uzaklarda bir yerlere dalıyor insan