Kategoriler
Kültür Sanat

İstanbulda bir yarim var

Bu gün kadim dostum çok sevgili esra ile birlikteydik, çıktık eve dönecektim benzinciye girdik abi tam inecez kral fm de bu şarkı çıktı hasta olduk şarkıya bir süre bekledik kim söylüyor acaba anons edermi sunucu diye ama etmedi. Esra indi arabadan büfeye gitti geldi tam arabayı çalıştıracak lan araba bir salandı abi zangır zangır 🙂 arkadan bize bir minibüs bize vurmuş allam yarabbim ikimizde indik baktık pek bir şey yok arabada arka sağ tamponda biraz iz vardı orada adamın biri bişi yok bişi yok deyip duruyordu kıl oldum abi yeter tamam bişi yok ama tampon oynamış yerinden işte, telefonunu plakasını aldık herifin Esra tamponu yaptırıp parasını alır.
Neyse eve geldim şarkıyı aramaya koyuldum ben bulamadım Esra bulmuş bana gönderdi, işte bu parça çok güzel bir parça dinleyelim.Canim dedim sana canim, ah canimi aldin obur yarim! Sen yine’de uzulme, dayanamam sana, kiyamam! Istanbul’da bir yarim var, gozbebegim canim var, unutamadim seni aaaah! Kendimi unuttum!
Şiir:
Su gibi akar omur, genclik onune set mi olur… Yakar sensiz yillarr, ustume hayalin yagar, yagmur yagmur! Bilirim simdi bensiz seni buldum yerdesin! Ne tadi varki ben olmadan anilarin, adini bir ben bilirim, yeter! kimse bilmesin! Istanbul koydum ismini, istanbul acilari!
Kürşat