Istırabım sende

Biliyorum konuşacak bir şeyimiz yok, Ama gözlerini al gel, Elindeki yarayı, suskunluğunu, acemiliğini, Beni birisi severse inanmam, Seni birisi severse utanırsın, Bilmediğin bir hastalığa acımak için bile olsa gel, Biliyorum, konuşacak bir şeyimiz yok, Ama ıstırabım sende, mutlaka al da gel.
Cezmi Ersöz

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Istırabım sendeiçin 8 yanıt

ya ben bu diziden nefret ediyorum. wahşetten başka bişi diil. küçücük adamı yüceltiyoda yüceltiyolar. (yanıma koysalar kardeşin mi derler bea 😉 )

ya güzel bir film ama başlatmadan önce rtük izni almamaları dizinin kapanmasına yol açtı polat alemdar tek başına gidip terör örgütü pkk yı mı bitirecek bunlar hepsi hayal filmler gençler inanmayın

biz başka yerdede karşilarina çikarız ozaman bizden korksunlar

kurtlar vadisi dizisini sevmeyen varsa başka kanalı izlesin ben izlemek istiyorum rtük biran önce istifa etsin böyle saçmalık olmaz yaa iki, üç çapulcunu yüzünde 50 milyon insan böyle bir cezayı çekemez…. korktular türkiyenin asıl gerçeklerini göz önüne seriyolar diye korkuyolar bazıı siyaset adamları…. ama merak etmesinler zamanı gelince türk milleti gerekeni yapar ozaman ağızları açık bakarlar….

madem ki korktular diziden yayını kaldırdılar. neden cüneyt arık filmlerini kaldırmıyorlar yayından. cüneyt arık tek başına bizansı deviriyor polat alemdar mı bitirecek terör'ü. adı üzerinde dizi bu ya. hayal ürünü yani…