İnsanların yarısı yok olacak

cemil-ipekciBaşlıkdaki söz ünlü modacı Cemil İpekçi’ye ait. Cemil İpekçi geçen gün Saba Tümer'in Bu Gece isimli programında konuk olmuştu ve çok ilginç şeyler söyledi. Yorumu size bırakıyorum.

Cemil İpekçi'nin konuşması şöyleydi;

“Kriz ortamı çok kötü. Ülkemin bu kadar kötü durumunu görmedim ben. Ben çok darbe dönemi gördüm, çok kriz gördüm ama böylesini görmedim. Ama bu sadece bizim değil, tüm dünyanın sorunu. Atölyeme 700, evime 500 TL doğalgaz faturası geldi. Zamlar durmuyor, hayat standartları zorlaşıyor. Herkes küçülmeye gitti. İşyerleri kapanmaya başladı. Dünyada bugüne kadar görülmemiş şekilde yüzde 90’lara varan indirimler var. Dünya çok köklü değişim geçiriyor. Bu da tabii herkese tesir ediyor. İnançlar olumlu yönde etkileniyor ama bu süreçte. İnsanlar birbirlerine daha çok yaklaşıyorlar. Bu yönden iyi. Bugünkü dünyada, var olan iletişim imkanlarıyla bu daha da mümkün hale geliyor. Zaten Nostradamus “Müminler dünyaya hükmedecek” der. Sonunda da bu olacak sanırım. ‘Mümin’ demek ‘inanan’ demek. Yani ‘Allah'ın gönderdiği bütün peygamberlere inanan kişi’ demek. “2012 yılında dünya üzerindeki insanların yarısı, 2016’da ise 4’te 3’ü yok olacak” deniyor. Ben buna inanmak istemiyorum ama bunu halktan saklıyorlar. Özellikle ABD bunu biliyor ve açıklamıyor. Halkta panik yaratmak istemiyorlar. Şu an yaşanan ekonomik krizin kat be kat büyüğü yaşanır o zaman. Siz 4 yıl daha yaşayacağınızı bilseniz çalışır mıydınız? Çalışmazdınız. O zaman dünyada kaos olur. Bu yüzden saklıyorlar.”

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

bu 2012 ilginç bir mesele aslında. tam olarak bir bilgim yok ama 2012 yılında büyük bir felaketin olacağının bilindiği ve bu felaketin önlenmesinin imkansız olduğu için bu gerçeğin saklandığına inananlar var. böyle bir şeyin gerçek olmadığını da söyleyenler var. hala yapılmakta olan ve bu konuyla ilgili 2012 isimli bir felaket filmi var (http://ermanhaskan.com/2008/11/2012.html).fragmanı çok güzel ve ürkütücü. fragmanda bu felaketten ve yönetimin birşey yapmayacağından vs. bahsediliyor. şunun şurasında 3 yıl var 🙂

buyuk depremde de uyarılar verıldı ama kımsenın haberı olmadı..mesela cnn de hep alt yazılar gectıı..depremı anlatan fılmler verıldıı.. ve bence smdı 2012 fılmıde bızı gelecek buyuk br felakete uyarıı olarak verıldıı fılmı ızleyenler dıkat ettılermı bılmıyorum fakatt fılmde yıne cnn turkte uyarılar verılıoo ve amerıkalılar varr..