Kategoriler
Eğlence

Deadpool & Wolverine fragman

Deadpool & Wolverine ilk fragman yayınlandı, merakla beklenen film daha önce Deadpool 3 olarak geçiyordu.

Deadpool 3 filminin ilk fragmanı yayınlandı. Ryan Reynolds’ın bir kez daha ikonik Deadpool karakterini canlandıracağı yapıma Hugh Jackman da yıllar sonra Wolverine rolüyle geri dönüyor.

Deadpool & Wolverine, 2024’ün en çok beklenen filmlerinden biri. Deadpool’un çılgın mizahı ve Wolverine’in sert karakterinin bir araya gelmesi, filmin hayranlar tarafından büyük ilgi görmesini sağlıyor.

Filmin fragmanı, Deadpool’un klasik mizahı ve Wolverine’in aksiyon dolu sahneleriyle dolu. Fragmandan anladığımız kadarıyla Deadpool, Wolverine’i geçmişten kurtarmak için zaman yolculuğu yapıyor. Bu yolculuk sırasında ikili birçok macera yaşıyor ve birbirleriyle zıtlaşmalar yaşıyor.

Deadpool & Wolverine | Official Teaser | In Theaters July 26

Filmin yönetmen koltuğunda Shawn Levy oturuyor. Levy, daha önce “Stranger Things” ve “Free Guy” gibi filmlerde yönetmenlik yapmıştı. Filmin senaryosunu ise Rhett Reese, Paul Wernick, Lizzie Molyneux-Logelin dörtlüsü kaleme aldı.

Filmin başrollerinde Ryan Reynolds ve Hugh Jackman yer alıyor. Reynolds, Deadpool rolünü üçüncü kez canlandırırken Jackman ise Wolverine’e 10. kez hayat veriyor. Filmin diğer oyuncuları arasında Morena Baccarin, T.J. Miller, Leslie Uggams, Brianna Hildebrand, Stefan Kapičić ve Josh Brolin yer alıyor.

26 Temmuz 2024’de vizyonda

Deadpool & Wolverine, 26 Temmuz 2024’te vizyona girecek. Filmin gişede büyük başarı elde etmesi bekleniyor.

Wolverine denildiği zaman herkesin aklına Hugh Jackman gelir, Iron Man ile Robert Downey Jr gibi Wolverine ile Hugh Jackman da uzun yıllardır süren birliktelik nedeniyle fazlasıyla özdeşleşmiş durumda, hatta şu an kimse Wolverine olarak Jackman dışında kimseyi düşünemiyor, role kimseyi yakıştıramıyor.

Hugh Jackman Wolverine rolünü çok fazla sürdürmeyecek ancak bir kez daha, son bir kez daha karşımıza gerçek bir “Wolverine” olarak çıkacak. İlk fragmanını yukarıda izleyebileceğiniz Deadpool & Wolverine (Deadpool 3) filminde Ryan Reynolds ile bir araya gelecek Hugh Jackman, ilk fragmanda tam olarak görünmüyor ancak çok keyifli bir içerik kesinlikle bizleri bekliyor.

26 Temmuz tarihinde izlenebilir olacak bu yeni film, büyük ihtimalle son dönemde çok ciddi şekilde geriye düşen ve eleştiriler alan Marvel Studios’un 2024’teki en çok gişe geliri elde eden yapımı olacak. İlk fragman, en son “Loki” 2. Sezon’da görülen Time Variance Authority’nin Deadpool’u doğum gününü kutlarken kaçırdığını ve MCU’ya getirdiğini karşımıza çıkarıyor. Fragman da açık olarak gösterildiği üzere yüksek bir aksiyona ev sahipliği yapacak film, kendisini “Marvel Jesus” olarak adlandıran Deadpool merkezli üçüncü Marvel filmi konumunda.

The suit hides the blood. Also sweat… But today, with Deadpool wrapping, it’s mostly tears. A giant and forever thanks to the cast and crew of our film who battled wind, rain, strikes and @RealHughJackman … all under the stalwart leadership of @ShawnLevyDirect I got to make a movie with my closest pals and that doesn’t happen very often. See ya July 26th… ⚔️🥺⚔️

Filmin Beklenen Noktaları:

  • Deadpool’un MCU’ya girişi
  • Deadpool ve Wolverine’in ilk kez birlikte rol alması
  • Filmin mizahı ve aksiyon sahneleri

Filmin Eleştirilen Noktaları:

  • Filmin fragmanında çok fazla spoiler olması
  • Filmin Deadpool’un önceki filmlerinden çok farklı olması

Deadpool & Wolverine, 2024’ün en çok beklenen filmlerinden biri. Filmin gişede büyük başarı elde etmesi bekleniyor. Filmin mizahı ve aksiyon sahneleri hayranlar tarafından beğenilirken, filmin fragmanında çok fazla spoiler olması ve filmin Deadpool’un önceki filmlerinden çok farklı olması eleştirilen noktalar arasında.

Kaynaklar: