Kategoriler
Konuk Yazar

İçim neden mi kıpır kıpır?

Mart ayının güzelliğini hiçböyle derinden yaşamadım. Dışarıda kar var üşümem lazım ama üşümüyorum. Yolunu beklediğim Aşkımı 15 gün de bir bana getiren bugünler ısıtıyor beni. Bu gelişlerin diğerlerinden çok farklı biliyorsun.
Küçük halkalarımız ellerimizi değil ömrümüzü birleştiricek ve ben hiç olmadığım kadar mutluyum. Varlığına inanamayan ben şimdi de bunların gerçekleşmesine inanamıyorum.
seni çok seviyorum… Sabah uyandığımda seni görmeyi, işine yolcu etmeyi, beraber yemek yemeyi, beraber televizyonizlemeyi, beraber uykuya dalmayı iple çekiyorum. Seni bana veren Allah sen den bir de küçük bir bebek versin başka ne isteyebilirim ki.
Dünyaya bir daha gelsem arar bulurum yine seni severim, cenneti değişmem saçının teline, ömrümün yettiği kadar seni severim…Sana binlerce kez söz Tektanem….

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

muzlupasta şok olmuş durumdayım. 🙂 hayırlı olsun yaa anlaşılan evleniyosun. allah mesut etsin. ya acaip heyecanlandım warya 😀 😀 😀

canımsınız siz teşekkür ediyorum demek ki yazılarımla artık bişeyler anlatabiliyorum ne mutlu bana..isterseniz fotoğraflarımı da yayınlarım. bir hafta beklerseniz eğer…