Kategoriler
Blog

Hasiktir hayat gerçekmiş

Netlarus bloglarından bir tanesi blog kardeşliği sayesinde rastladım tam kafa dengi bir blogcu, okuyun. [via]

asabiyet, nefret, geçmiş, itiş kakış, onlar, biz, bize sığamamak, motor, ruzgar, deklansor, bilhassa kırmızı, bilhassa rakı. insan sevgisinden yana nasibimiz fevkalade kıt olduğundan bulaşmamanız hayrınıza olup; ayriyetten yazılarımız ve fotograflarımız kendi imalimizdir… lütfen yani !


her zaman ders çalışılmaz… bazı an da ters çalışmak gerek. ders ile takdir, ters ile menzil kazanırsın.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Hasiktir hayat gerçekmiş başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Hasiktir hayat gerçekmişiçin 9 yanıt

aha netlarus bir zamanlar türkiyenin en iyi blog sitelerinden di belki hala oyledir ama srd yonetiminden çıktıgından beri kan kaybetti en önemlisi beni kaybetti ( aha ) güzeldir netlarus siteyi blog gibi gorunmekten çıakrıp tam bir site gibi gorunmeye musait kılar hoştur bir sürü bedava alan verir bir sürü yenilikte yapacaktı ama olmadı sanırım. www.netlarus.com/amarat vardı benim ama şu ablamızın sitesi güzeldir. http://netlarus.com/psykhe/
günceller de..
bir de jeleruzkov un sitesi vardı orada ama o da askerde gelince kendisini daha çok görmek isteriz. hatta gecen işe giderken nedense aklıma geldiydi jeleruzkow boyleydi aile gibiydi netlarus ama sonra ne oldu çözemedik şu anda sanırım bir sorun var kimi siteleirne girilmiyor.

hassikthere sen daha yenimi farkettin hayatın gerçek olduğu 😀

hayatın kendisi hiç kibar değilki onun gerçekliğini anlatmaya çalıştığımız kelimeler kibar olsun. bu cümle bana ait değil murat sahin'e ait.

abi sitenin güzelliği bir yana benim download manager programı girilen sitelerde açılan şeyleri göstermeden indirtiyor.site açıldığında birşeyi indirmemi istedi, ben de indirttim.15.00 kb lik birşeydi.meğer dosya trojanmış ben antivirüsün yalancısıyım.wolkan abi belki sen de farkında değilsindir ama bir baksan iyi olur aslı var mı diye. antivirüsüm avast

yuh yani bizim için hayat yaşamaya deyer kardeş
hayat bir armağandır sana ve sen en güzel armağansın hayata buda size ders olsun