Kategoriler
Genel

#Metrodaİnternetİstiyoruz

İnternetçi Abi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Dr. Taylan Yıldız İstanbul’da metrolarda internet bağlantısının olmadığından yakınarak #Metrodaİnternetİstiyoruz hareketi başlattı.

İstanbul’da metrolarda İnternet erişimi yok, bunun nedeni teknik değil güvenlik gerekçesi ile deniyor. Ancak bu çağ dışı bir uygulama ve Dr. Taylan Yıldız bu Büyük Şehir Meclisinde bir konuşma yaparak konuyu gündeme getirdi.

Bundan 5 yıl önce benzer bir şekilde düşünüp konu hakkında bir proje yapmıştım, hatta şu an otobüs ve metrolarda bulunan ekranlardaki belediyenin medya tv’sine benzer şekilde reklam verilebilen bir internet bağlantısı düşüncemdi.

Taylan bey benzerini teklif ediyor ve videodan izlediğiniz de gerçekten söyledikleri çok mantıklı, neden dünyanın diğer büyük şehirlerinde metroda internet var da bizim İstanbul’da yok?

Destek olmak için bu sayfadaki görsellerden birini seçip #Metrodaİnternetİstiyoruz hashtagi ile Twitter’da paylaşabilirsiniz.

#Metrodaİnternetİstiyoruz
#Metrodaİnternetİstiyoruz

Dr. Taylan Yıldız web sitesi: taylanyildiz.com

wolkanca.com’da #Metrodaİnternetİstiyoruz veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, #Metrodaİnternetİstiyoruz için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.