Kategoriler
Internet

Google AdSense’e özel çizgi dizi Family Guy

New York Times'ın haberine göre Google Adsense reklamlarına özel olarak bir çizgi dizi çekilecek, bu diziler Adsense reklamlarında çıkacak.
Yalnızca internette yayınlanacak olan dizinin adı, “Seth MacFarlane’s Cavalcade of Cartoon Comedy” (Seth MacFarlane'in Komik Çizgiler Geçidi) olacak ve diziyi Family Guy çizgi filmini de yapan Seth MacFarlane yapacak.

Haberin devamı Yahoyt.Com‘da şöyle yazılmış. [via]

Google'ın her bir yerden fırlayan AdSense reklamları, Seth MacFarlane'in yeni çizgi dizisiyle şenlenecek.
Sadece internette yayınlanacak olan dizinin adı, “Seth MacFarlane’s Cavalcade of Cartoon Comedy” (Seth MacFarlane'in Komik Çizgiler Geçidi). MacFarlane'in hedef kitlesinin takıldığı sitelere salınacak olan çizgili reklamların gelirinden, ünlü çizgi film yapımcısı da okkalı bir pay alacak. Seth MacFarlene, reklamverenlere özel içerik üstünde de çalışıyor, ama reklamverenlerin kim olduğunu söylemeyerek, sadece “Çok büyük isimler” olduklarını belirtmekle yetiniyor.
MacFarlane, iki dakikalık bölümler halinde gösterilecek olan çizgi filmlerin günlük gazetelerdeki bant çizgiler ayarında konuları, ama biraz daha sert bir mizah anlayışı olduğunu söyledi.

Kaynak: mashable.com

Eski wolkanca.com’da Google AdSense’e özel çizgi dizi Family Guy veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Google AdSense’e özel çizgi dizi Family Guy için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.