Kategoriler
Internet

Google AdSense’e özel çizgi dizi Family Guy

New York Times’ın haberine göre Google Adsense reklamlarına özel olarak bir çizgi dizi çekilecek, bu diziler Adsense reklamlarında çıkacak.
Yalnızca internette yayınlanacak olan dizinin adı, “Seth MacFarlane’s Cavalcade of Cartoon Comedy” (Seth MacFarlane’in Komik Çizgiler Geçidi) olacak ve diziyi Family Guy çizgi filmini de yapan Seth MacFarlane yapacak.

Haberin devamı Yahoyt.Com’da şöyle yazılmış. [via]

Google’ın her bir yerden fırlayan AdSense reklamları, Seth MacFarlane’in yeni çizgi dizisiyle şenlenecek.
Sadece internette yayınlanacak olan dizinin adı, “Seth MacFarlane’s Cavalcade of Cartoon Comedy” (Seth MacFarlane’in Komik Çizgiler Geçidi). MacFarlane’in hedef kitlesinin takıldığı sitelere salınacak olan çizgili reklamların gelirinden, ünlü çizgi film yapımcısı da okkalı bir pay alacak. Seth MacFarlene, reklamverenlere özel içerik üstünde de çalışıyor, ama reklamverenlerin kim olduğunu söylemeyerek, sadece “Çok büyük isimler” olduklarını belirtmekle yetiniyor.
MacFarlane, iki dakikalık bölümler halinde gösterilecek olan çizgi filmlerin günlük gazetelerdeki bant çizgiler ayarında konuları, ama biraz daha sert bir mizah anlayışı olduğunu söyledi.

Kaynak: mashable.com