Kategoriler
Geyik

Gardrop bile dayanamadı

H2‘yi her fırsatta tavsiye ediyorum, işte Adriana Lima nın editörlüğünü yaptığı Kreatif bölümünde yayınlanan bir haber ve video (: Yorumcular web kamerasında oryantel dans eden bu kızın Türk olup olamayacağını tartışmaya başlamış bile.

web kamerasında oryantelMÜTHİŞ VİDEO: GARDROP WEBCAM KIZINA DAYANAMADI
Dans ederken kendini kaybeden genç kızın kalçalarına gardrop bile dayanamadı.
Kendini kameraya alan ve dans etmeye başlayan genç kız, müziğin ve dansın etkisiyle gaza geliyor ve daha fazla atraksiyon yapmak isterken gardrobun altında kalıyor.
Bu komik görüntüyü izlemek için videomuzu tıklayın.

Eski wolkanca.com’da Gardrop bile dayanamadı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Gardrop bile dayanamadı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Gardrop bile dayanamadıiçin 10 yanıt

gerçekten komik yaaa. ama gardorop ne yapsın, kıza ayak uydurmaya çalışıyor 🙂 hehehe

harika birşey kız bir daha dans edemez eminim
çok salakmış walla sözel kafa çalışıyor sadece bunun 😀

aha geldi aha gelecek derken gardırop misyoner bir şekilde geldi kızın üzerine 😀 ama müzik tam gaz devam

trajikomik 😀

müthiş 🙂 özellikle düşürmeye çalışıyor sanki, çekiyor da çekiyor. düştükten sonra da müzik devam ediyor kadından ses yok 😀

abi buda harbi denyoymuş ya neticede bir gardrop bu kadar asılmazki insan, bunun kocası olcak adam yandı mazallah …… heryere asılır bu kız 🙂 ama bir yandanda avantajı olur adamın çünkü kız altta kalmaya alıştı 🙂
acaba yaşıyomu üzüldüm bak şimdi….! 🙁