Kategoriler
Konuk Yazar Teknoloji

En kullanışlı klavye: Elastik klavye

Elastik KlavyeYanda gördüğünüz klavye, ps. türü programlarla yapılmadı. Elastik bir yapıya sahip olan Minton yapımı bu klavye su da geçirmiyor ve hatta yıkanabiliyor. Ayrıca bu klavye -40 ile +80 derece sıcaklık arasında kullanılabiliyor. 17 YTL’lik gibi de bir fiyata satılıyor. USB girişli olup her sistemde tak-kullan özelliği olması da ayrı bir güzellik. Pazarlama şirketinin dediğine göre, sağlık açısından da güvenilirmiş. Tek dezavantajının tuşlara sert basılarak yazması gösteriliyor ama bunu da ses çıkartmayarak yazma avantajıyla eşitlersek bu klavyenin ne kadar satacağını hesap edebiliriz.

Eski wolkanca.com’da En kullanışlı klavye: Elastik klavye veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, En kullanışlı klavye: Elastik klavye için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Konuk Yazar

Wolkanca sitesine Konuk Yazar olan, dışarıdan kendi yazılarını ekleyen bir kişi.

klavye dediğin taş gibi olacak 😀
bastın mı takır takır 😀
kafaya çarptın mı yarabbi şükür 😀

bu klavyeyi 2006 cebit fuarında gördüm, daha doğrusu önce çinli hatunları gördüm. gittim baktım ne oluyor diye, 4 tane hatun orda duruyor. direk daldım ni hao (merhaba) diye sadece o kelimeyi bildiğimi düşünüp kendi aralarında konuşmaya başladılar. hızlı konuştuklarından bazı yerleri kaçırıyordum çömezlik işte wo bu zhi dao (ben anlamadım) dedim. bir an şok oldular hemen adımı sormaya geçtiler ama hala ing soruyorlardı. nese efendim çince cvp verdikten sonra bir daha ing kullanmadılar. benim aklım hala daha belle zhu da (1.78 boylarında çok şeker çinin hey girl dergisine kapak olmuş deli bir hatun) kaldı. her ne kadar msn alsamda göremiyorum. fuar aşkı diyor geçiyorum 🙂

klavye dediğin taş gibi olacak 😀
bastın mı takır takır 😀
kafaya çarptın mı yarabbi şükür 😀

aynen 🙂

wolki ben sinir oluyorum böyle elastiki şeylere.aklıma slikon göğüs ameliyatları geliyor ıyyk!