Kategoriler
Internet

Firefox aşkı

Firefox Boobies
Uzun zamandır Firefox kullanıcısıyım, önüme çıkan her bilgisayar kullanıcısına Firefox’u şiddetle tavsiye edip onların Firefox kullanıcısı olmasını istiyorum. İnternette sörf yaptığım her alete Firefox yüklüyorum Bilgisayar, cep telefonu vs… Güvenli ve sorunsuz bir sörf için Firefox kullanın.

Firefox Condom
Firefox VS IE
Şu blogda bir arkadaş Firefox'a olan aşkını dile getirmiş.

Eski wolkanca.com’da Firefox aşkı veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Firefox aşkı için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Firefox aşkıiçin 16 yanıt

ben opera'yı daha çok seviyorum.tabi opera daha iyi demiyorum.resimler güzel hele ilki çok iyi.yalnız hayvancık biraz ezilmiş gibi duruyor orada.

çok süper olmuş yaa. ilki ve 3.cü bomba 😀 yaşasın firefox,yaşasın açık kaynak.
+opera bana çok sade geliyor.firefox'un basit bir kopyası gibi.firefox herşekilde en güzeli bence 🙂

yaşasın internet explorer muhahaha 🙂
tamam yaa ne bağırıyorsunuz 🙁

ie de olsa insan insandır 😀

@emre
firefox'un hangi özelliğinin kopyası imiş.firefoz'tan kötü en önemli yanı eklenti vb. eklenememesi.sınırlı özelliklere sahip. ama birçok özellik yeni sürümlerle birlikte ekleniyor. ayrıca sistem kaynaklarını kullanması vb. çok daha iyi.

su özelliği diyemem. ben firefox'u opera'dan daha önce tanıdım.operayı ilk kullandığımda direk aklıma firefox geldi.o bunda çalmış bu bundan diyemem ama şu an kullandığım 4 tarayıcının(ff,opera,ıe7,netscape) içinde en göze hoş gelen en orjinal o gibime geliyor 🙂
eklenti vb. eklenememesi ise opera için bir eksi ayrıca.

kedi' deki şansa bak insanın kedi olası geliyor vallahi wolkan cım yawwww 🙂 süper 🙂

opera'ya kötü değil en azından microstupid'in ıe'sinden çok daha iyi.sonuçta hepsi kişisel tercih. ayrıca tarayıcılarda ki sekme özelliğini de ona borçluyuz.

burada fire kız oluyor herhalde daha doğrusu göğüsleri 🙂

firefox kullanıyorum bende…
explorer kullanıyorsanız ve benim gibi merak edip herşeyi indiriyorsanız virüsten kurtulamazsınız 😉

frefox nerdesin seni boğcam indirdim frefozu hiçde hızlı falan deil hiç memnun kalmadım mozilla frefoxu indirdim ama acaba yanlışmı indirdim anlayan kimse yok mu imdaaaaat yardım edin nolur

frefox nerdesin seni boğcam indirdim frefozu hiçde hızlı falan deil hiç memnun kalmadım mozilla frefoxu indirdim ama acaba yanlışmı indirdim anlayan kimse yok mu imdaaaaat yardım edin nolur aynı yorumu bidaha yazıom orda kimse yok mu

aman allahım adıma "firefox aşkı" diye bir entry açmışlar 😀 😀 sağolun vaarolunn heuheu

sudecim firefox siteleri yorumlamak açısından iyi bir programdır ( opera da öyledir hakkını yemeyelim )
hatta internet explorer 7 ile karşılaştırıldığında tapılası bişeydir..
kullanım kolaylığı, kullanıcının istediği gibi değiştirebilmesi hatta yüzlerce eklentisi ile birlikte istediğiniz şekilde kendinize bir program yaratmanıza imkan verdiği için seviyorum ben şahsen.

ben daha önce hiç benzer bir sorun yaşamadım sude, belki ıe ye alıştığın için öyle gelmiş de olabilir. istersen eski tarayıcını kullanmaya devam edebilirsin, programı kaldırmasan da sana bir sorun çıkarmayacaktır..

tabii tabii operaya gıttıysen konusabilirsin sana dıorum ferhad tamam mızaten sımarık bıseye benzıosun …

internet explorer' den nefret ediyorum adı batasıca ıe6. sık sık hata vermesi bıktırdı beni. firefox u kurdum canavar gibi uçuyor. firefox a bir de vista teması yükledim süper oldu.