Kategoriler
Internet

Facebook Türkçe dil seçeneğini ekledi

Facebook'un book'unu çıkartırsak geriye Face kalıyor değil mi? Tamam. Artık daha fazla bokunu çıkartabilirsiniz çünkü artık Faceebok'un Türkçe dil desteği var.

Facebook translations uygulaması için buraya gitmeniz ve uygulamayı eklemeniz yeterli. Ayrıca arzu ederseniz Türkçe çevire işine gönüllü olarak yardım da edebiliyorsunuz.

Afiyet olsun.

No facebook - tedmer

görsel: tedmer.

Eski wolkanca.com’da Facebook Türkçe dil seçeneğini ekledi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Facebook Türkçe dil seçeneğini ekledi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

abi çeviri bitti bile çoktandır başlamıştı bu olay şuanda çevrilenler oylanıyor yakında da anasayfadan dil seçeneği menüsünden seçilebilir hale gelecek. ben de bir 20 çeviriyle yardım ettim ama benimkiler en düşük oyu alır o başka sonuçta yardım yardımdır.bir de volkan abi artık gelişmeler biraz geç yayınlanıyor senden 1 gün geç oluyor son zamanlarda sebebi neden acaba.

evet artık daha fazla bokunu çıkarabiliriz 😛 😆 gülmekten öldüm ya bu kadar mı olur 😆