Kategoriler
Internet

En iyi takas siteleri

takas-sitesi

İnternette takas siteleri varken, param yok bir şey alamam diye düşünmenize gerek yok. rel=”noopener” target=”_blank” title=”” href=”https://www.theguardian.com/us”>Guardian bizler için en popüler takas ile alışverişi sağlayan siteleri listelemiş.

En iyi takas siteleriiçin 11 yanıt

bir türk projesi olan takasmerkezi.com isimli siteyide unutmamak lazım.

kardeş yazılarını bildirgeçten almışsın galiba başına bela alma=)

verdiski 🙂 yazıyı burada yazan arkadaşın klavyesi ile bildirgec de yazan arkadaşın klavyesi aynı model. anladın umarım. teleşalanma yani bildirgec le mildirgec le işimiz olmaz bizim.

abi konuyla ilgisiz ama senin bu muzik arsivin cok hosuma gitti anasayfadaki. ona ulasma imkanimiz var mi? en azindan sarkilarin listesini yayinlarsan cok sahane olur. mail adresimi yazdim oraya da gonderebilirsin zahmet olmazsa eğer.
cok tesekkur ederim simdiden.

@murat kusura bakma ne müziği? anlamadım olayı..
@veridiski bişiycik olmaz,eğer pilli sitelerinden yazı alıyorsam bilinki hepsi benim yazımdır,bu da dahil.

arkadaşlar, gerçekten çok yazık. takas siteleri diye sözünü ettiğiniz hiçbir site, ne cepxcep.com dan önce varlardı, nede cepxcep gibi herşey herşeyle ve şehirler arası yapılabilmekte. dediğiniz sitelerde, kitap kitapla, cep telefonu cep telefonu ile ve de aynı parasal değerlerde olmaları şartı ile takas yapılabildikleri gibi, üsteli bu siteler sadece takas işlemini birbirleri ile yakın olmaları ve bu nedenle de buluşabilmeleri dahilinde takas yapabilmekteler. oysa cepxcep.com birbirleri ile ne ürün olarak nede para olarak eşdeğer olmayan her türlü ürünü, yine her türlü ürünle, üste para alarak veya vererek, üstelik kişilerin birbirlerini görmeden ama güven içinde takas yapmalarının dünyada emsali olmayan tek site… bunu bilmiyor olmanız gerçekten büyük bir eksiklik. üstelik site sahibi takas ile ilgili isim hakkını da taa 2006 da kaydettirmiş…