Kategoriler
Internet

Nero 8 geliyor

(Nero 8)Kısa sürede daha fazla yazmak: Medya yazım setinin yeni 8. versiyonu, yazma işlemini kolaylaştıracak. Bu iş için başlangıç noktası olan StartSmart tamamen yeninden düzenlendi. Artık sık kullanılan fonksiyonlar direk olarak StartSmart üzerinden yazılabiliyor. Arayüz bu esnada Nero Express'e benziyor. Tüm programlar, aynı Windows’ta olduğu gibi, açılabilir bir başlangıç menüsünde gösteriliyor. Ayrıca StartSmart'a RSS-Beslemeleri de entegre edilebiliyor.
nero 8

Yeni Nero Rescue-Agent
Yeni bir veri kurtarma aracı çizilmiş disklerden, iptal edilmiş yazım işlemlerinden veya yanlışlıkla silmeden dolayı okunamayan verileri yeninden geri getirebilecek. Nero çalışanlarının verdiği bilgilere göre bu araç ISO-Buster'a benzer bir şekilde çalışacak.

Vista-Gadget DiscCopy
Vista'nın kenar çubuğuna entegre edilebilen bir araç sayesinde CD ve DVD’ler bir tık ile kopyalanabilecek. Windows Media Center eklentileri sayesinde uzaktan kumanda ile yazım fonksiyonları kontrol edilebilecek. Gezgin penceresi üzerindeki Rich-View fonksiyonu sayesinde en önemli dosyalar ve üzerine tıklanmış dosyanın bir önizlemesi gösterilecek.

Slayt gösterileri ve videolar Blu-ray-BD-AV ve HD-DVD formatında oluşturulabiliyor, kopyalanabiliyor ve yazılabiliyor. Ücrete tabi bir Nero aracı ile Blu-ray filmler PC'de oynatılabiliyor. Nero Info Tool size PC’nizin HD oynatma kapasitesine sahip olup olmadığı veya hangi donanımların onu yavaşlattığı hakkında bilgi veriyor.

Nero 8, 1 Ekimden itibaren piyasaya sürülecek. Yazım setinin fiyatı ise 70 €. Haber Chip dergisinden. [via]

Eski wolkanca.com’da Nero 8 geliyor veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Nero 8 geliyor için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Nero 8 geliyoriçin 7 yanıt

özellikle vistanın aerosu sayesinde görünümü çok güzel olmuş.bildiğim kadarıyla içindeki müzik video gibi saçma sapan kimsenin kullanmadığı özellikler çıkarılmış boyutu küçük olacakmış. en iyi yanı 7nin serialleriyle çalışabilecekmiş heralde bana bedava 😮

evet boyutu küçük 930 mb 😀

torrentten indirebilirsiniz bugün release edildi 😀