Kategoriler
Kültür Sanat

Dün bugün yarın

Dün Yeni bir gün ise içinde nefes almaktır adı bil ki yaşamın Yaşamak sadece bir dün ise içinde bil ki adı ölümdür o doğmamış yarının.

Kerem Alışık

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Dün bugün yarın başlıklı gönderi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin.

Dün bugün yarıniçin 5 yanıt

neden imzalayalım?
şu an görüldügü üzere dünya üzerinde hukukun üstünlügü yok sayılıp uluslararası hukuk hiçe sayılmışken boyle kendimizi baglayıcı bir maddeye neden imza atalım?
bana mantıklı bir açıklama yapabilecek var mı yok sadece herlkes imzalıyor bizde imzalayalım.
hem herkes imzalamıyor bildiginiz gibi.

saçma; batı devletlei tabanlı ama batının kendısının de uygulamada ve hatta tartışmalarda bu konulara tezat olusturacak suursuz saptamaları varken ve böyle anlasmaları endişe duydukları gelişmekte olan ülkelare baskı aracı olarak kullanmaları salak bır ınsanın bıle en bırıncı ıhtımali iken neden ipin uçundan bizler tutalım. bizim yabancılara su an asikardır kı baglılıgımız hat safhadadır, inanıyorum ki bunu suyunu çıkarttıracak kadar abarttırırlar.

hem bu konu niye dünya bu anlasmaya riayet et veya dünya kyotoyu imzala değilde sadece popilist bir dayatmadan' türkiye kyotoyu imzala' dan ibaret. madem vatanperversiniz yurtseversiniz imkanların en iyisinin kaldırmakta değil, yapılandırmakta oldugunu bılırsınız.

arkadaşlar yorumlarınızı okudum gördümki siz bu olayı pek araştırmamışsınız eğer şu haritaya baksydınız imzalamayan tek tük ülkeler haricinde neredeyse tek ülkenin türkiye olduğunu görecektiniz. abd imzalamıştır ama daha sonra çekilmiştir ve oradada imzalanması için hükmüte baskı yapılıyor tabi.

su yazımızıda okuyabilirsiniz bizim imzalanmasını istememizdeki nednei anlamak açısından.

aslında türkiyede imzalamıyorum diye bir şey demedi sadece çekimser kaldı. ama imzalamalıyız geleceğimiz için ha eğer ben kurak çöl gibi bir ülke bırakmak istiyorum çocuklarıma torunlarıma diyorsanız o sizin ceçiminiz tabi.
sevgiler saygılar.

lan ibneler imzalamıyo, yaptıklarına bakın, sitelerin blogların veritabanlarını boşu boşuna doldurmakla kalmıyolar, domain ve hosting sitelerine de iş kapısı açıyolar.