Kategoriler
Medya

Josh Holloway’lı magnum reklamı

Lost dizisinin sevilen karizmatik oyuncusu Josh Holloway (Sawyer)’ın oynadığı Aligada Magnum reklamı çok güel olmuş.
Josh Holloway değil de bence rol aldığı diğer hatun 1,75 boyundaki Litvanya asıllı güzel Ingrida Kraus benim daha çok ilgimi çekti.

Ekşisözlük’den reklam hakkında bir kaç girdi; [via]
*

saçma ötesi bir şey olmuş. kim bilir kaç para verdiyseler adamasaçma ötesi bir şey olmuş. kimbilir kaç para verdiyseler adama reklamcıya para kalmamış heralde. ay caş güldü ne güzel. kadın da kadının teki işte. garç diye magnum ısır. falan filan. iyi dondurma da bu magnumun imajına oldum olası tepkiliyim ben. zira ilk defa reklamında bir erkek gördüm o da kadının bacağına buzla kompres yapıp, yandan yandan sözüm ona seksi seksi gülmekte. seksapel parodisi bildiğin, böyle bir gerçeklik yok. ha neden olsun dersiniz, reklam bu dersiniz, alttarafı dondurma reklamı diyebilirim ben de bunun üzerine. hiç bir şey demeyelim en iyisi. reklamcıya para kalmamış herhalde. ay caş güldü ne güzel. kadın da kadının teki işte. garç diye magnum ısır. falan filan. iyi dondurma da bu magnumun imajına oldum olası tepkiliyim ben. zira ilk defa reklamında bir erkek gördüm o da kadının bacağına buzla kompres yapıp, yandan yandan sözüm ona seksi seksi gülmekte. seksapel parodisi bildiğin, böyle bir gerçeklik yok. ha neden olsun dersiniz, reklam bu dersiniz, alt tarafı dondurma reklamı diyebilirim ben de bunun üzerine. hiç bir şey demeyelim en iyisi.

*

diğer bir “dondurmayı bademciğe değdirme” reklamı. er kişi sawyer olduğuna göre bari büyükada’da falan çekilseymiş diye aklına geliyor insanın.

*

josh tipim olmadığı için ne josh’u ne de kadını (haliyle) sallamadığım, sadece o çift katlı magnuma yoğunlaştığım reklam. senelerdir tekrar çıksın diye bekliyorum ben o dondurmayı.

*

bence bu reklamda hatun kişi yerine hurley oynamalıydı ki, bir ısırıkta tüm magnumu götürme girişiminin hakkını verebilsin.tabi josh’un onun bacağını buzla okşadığını hayal edince insana bir tiksinti geliyor ,orası ayrı.