Kategoriler
Medya

Michael Jackson oldu sana Mikaeel

michael jacksonMichael Jackson müslüman olmuş ve ismini de Mikaeel olarak değiştirmiş. Yabancı haber ajanslarının verdiği habere göre 50 yaşındaki ünlü şarkıcı Michael Jackson din değiştirdi, ünlü yıldızın bir arkadaşının evinde İslamiyet'e geçtiği yazılmış.

İddialara göre Jackson, geleneksel İslami kıyafetler giyerek din değiştirdi ve Kelime-i şahadet getirerek Kuran'a bağlılık yemini etti, adını da Mikail (Mikaeel) olarak değiştirdi.

Geçen yıl, Jackson un erkek kardeşi Jermaine Friday, kendisinin İslamiyet'e döndüğü 1989 tarihten itibaren Jackson'ın da İslamiyet'le ilgilendiğini söylemişti.

Aşağıdaki video güççük Mikaeel'e ait;

Eski wolkanca.com’da Michael Jackson oldu sana Mikaeel veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Michael Jackson oldu sana Mikaeel için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.