Kategoriler
Gündem

Deniz Baykal seks kasedi

Deniz Baykal seks kasediBen izledim öyle seks, porno filan bir durum yok, normal odaya gizli kamera koymuşlar adam giyinip soyunurken çekmişler, gizli kamerayı koyup çekende Deniz Baykal ve diğer hanfendi olmadığına göre büyük ihtimalle diğer 3. bir kişi o da kim ben bilmiyorum.

Vallahi bu video içeriğinde yorum yapılmaz ne yazcaksın ki, bütün memeli hayvanlar seks yaparlar, bu video da sadece giyinip soyunma şeyini çekmişler o da eğer doğruysa tabii onu da bilmiyoruz.

Gizli kamera koyan insanın düşüncesi, amacı nedir o da tartışılır kendi içinde.


Ama videounun ilk olarak Vakit isimli gazetenin sitesinde yayımlanmasına çok yorum yapılabilir, onu da ben yapmam banane işim var gücüm var. Aslında yazarım bir şeyler de açıkçası korkuyorum neden korkuyorum bu benim suçum, utancım değil başka şeylerin, kişilerin suçu ve utancı bunu da az beyin eforu sarfedip bu yazıyı okuyan kişi bulsun artık.

Eski wolkanca.com’da Deniz Baykal seks kasedi veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Deniz Baykal seks kasedi için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.

Deniz Baykal seks kasediiçin 3 yanıt

hahaha. bence o baykala az bile 😀 bakalim adamin hangi kirli donlari daha medyaya yansicak hehehehe. 😎

sayın fatma bu konu ile alakalı değil sorunuz ama cevabı şurada yazılı: https://wolkanca.com/internet-explorer-da-giris-sa…

doludoluara.com sitesi giriş sayfamı ele geçirdi nasıl kurtulacam bundan bilen varsa lütfen yardımcı olsunnnnnnnnn