Kategoriler
Internet

Deney7’de Nazlı’yı destekledik

Geçen gün notumda dediğim gibi biz Deney7 de Nazlı'yı destekledik.

Şimdi az önce arkadaşların son görevi bloglarda yazıymış da aman canlı yayında blogunuzun ismini göstereceğiz falan mail atmış diğer rakip arkadaş 🙂

Ben arkadaşa cevap yazdım biraz komik oldu ama dedim bak hacı, parayı kırışırsak olur yoksa biz Nazlı'yı destekliyoruz yani saol teklifin için ama bize yemez bunlar. Cevabı bekliyorum, parayı kırışırsa olur onu destekleriz.

Evet hepsi şaka tabii de gerçekten Nazlı'yı destekledik çünkü bizim Fatoş'un arkadaşıymış, hani bakarsın bira falan ısmarlarlar kazanırlarsa diye yani.

Nazlı'yı desteklemek için şu sayfaya gidin, yarışmacıyı destekle butonuna tıklayın varsa Facebook ile giriş yap deyin yoksa 2 dakika üye olun filan tamamdır.

Eski wolkanca.com’da Deney7’de Nazlı’yı destekledik veya diğer konular hakkında herhangi bir sorunuz varsa, sosyal medya butonları ile yorum ya da mesaj göndermekten çekinmeyin, Deney7’de Nazlı’yı destekledik için ya da değil DM kapısı her daim açık. Yazıyı beğendiyseniz paylaşın, daha fazla ilgili gönderi için hemen aşağıdaki menülere göz gezdirebilirsiniz, okuduğunuz için teşekkürler, saygılar sevgiler.

WOLKANCA

Volkan Yılmaz

Digital Marketing & WordPress & SEO - wolkanca mahallesi gmail sokak nokta com.